Zvěromág// Accalia a Nerine Phantomhive

24. února 2014 v 14:51 | Tokito

Accalia a Nerine Phantomhive


Yangi's: 0
Č.Pokoje: 83

Věk: Neznámý, vzhledově vypadají jako děti
Rasa: Zvěromág
Přeměna: Troj ocasá liška
Schopnost: Iluze - 100%
Email: forbiddenrose@seznam.cz

Vzhled: Na úvod nutno říct, že dvojčata jsou od sebe k nerozeznání. Stejně se pohybují, používají stejná gesta. Jejich postava je malá, drobná, dětská. Toho si všimnete, až dozíráte na jejich uši a tři ocasy, které nikterak neskrývají. Sice je dávají na odiv, ale nikdo se jich bez dovolení nesmí dotknout. Liščí části těla mají stejnou barvu jako husté po kolena dlouhé vlnité vlasy. Ofinka zakrývá čelo a prameny vlasů po stranách obličeje svazují mašličky. Nesmíme zapomenout ani na masku, kterou nosí na hlavě jako doplněk. Doplněk, který má neobyčejný význam… V jemném obličejíku září velké oči červené barvy. Červená líčka, malý nosík a jemné rtíky tvoří z dvojčat roztomilé osůbky. Jeden z mála rozdílných rysů je výraz obličeje a pak také jejich oblečení, stejné jen barevně rozdílné. Nerine nosí tmavší barvy a Accalia ty světlejší.
V liščí podobě jsou klasicky velké lišky. S hladkým kožíškem světle vanilkové barvy. Tlapky a špičky ocásků jsou bílé. V očích planou o něco tmavší červené plamínky.

Povaha: Nerine je ta živá, přátelská, soběstačná polovina celku dvojčat. Často a ráda se směje. Snadno navazuje nová přátelství. O své přátele se opravdu zajímá, podporuje je a pomáhá jim. Své sestry se zastává a v případě nouze je schopná se pro ni i pobít. Vlastně je výbušné povahy, takže se bije častěji než je pro takovou malou slečnu vhodné a přijatelné. V tu chvíli nastává šok. Protože tahle roztomilá bytůstka má páru a vyzná se v boji.
Accalia je takový malý protiklad. Stydlivá, plachá a hlavně tichá. Nikdy nemluví, dorozumívá se jen gesty. Velmi těžko se seznamuje, ale pokud se jí někdo po delší zalíbí, umí se konečně uvolnit a začne se usmívat. Její nejoblíbenější činností je kreslení. Její obrázky jsou téměř dech beroucí.
Obě jsou statečné a mají smysl pro spravedlnost. Dlouho zvažují a radí se, než se rozhodnou, proto je jim připisována moudrost. Rády se dovídají nové věci a získávají další zkušenosti a dovednosti.

Historie: Nepamatují si, kdy a jak se narodily. Nemají rodinu. Od nepaměti jsou spolu jako lišky. Krásně sněhově bílé stvoření obdařené magickými schopnostmi ochraňující les kolem Eldewaru. Už tehdy bylo pod slunce jasné, že jsou identická dvojčata. Obě využívali magii iluzí. Když se spojili, jejich iluze se dala jen těžko prolomit. Tímto způsobem chránili svůj domov a jeho obyvatele, převážně elfí vesnici. Postupem času se naučili, díky jejich maskám, přeměňovat v lidi. Umí na sebe vzít dokonale lidskou podobu, ale často si nechávají liščí znaky. Od této doby se jejich kožíšky zbarvili do světlounce vanilkové barvy a dorostl jim nový, v pořadí už třetí, ocas. Počet ocasů u jejich druhu značí starší a mocnější lišku. Není to tak dávno, co se Accalia vinnou několika různých okolností dostala do pasti lovců. Když ji zachránili, byl její stav velmi vážný. Bojovala o život a svůj boj prohrála. Nikdo z těch, kdo dvojčata znal, si nechtěl připustit, že už ji nikdy neuvidí pobíhat po lesích. Možná že se duch lesa, Lorian, smiloval a vrátil malému liščátku život, možná se všechno stalo úplně jinak…Accalia je od té doby stydlivější než kdy dřív a mluví jen se svou sestrou. Všeobecně by se dalo říct, že je s liščátky něco špatně…
-Část, kterou ani Nerine neví, neboli také vysvětlení: Nad liščátky nikdo nedrží ochrannou ruku, a tak Accalia opravdu zemřela. Proč si ale stále všichni myslí, že žije? Aby se psychika Nerine vyrovnala se ztrátou sestry, využila její schopnosti iluze. Sama sebe nevědomky klame, že žije. Aniž by si toho všimla, její osobnost se rozdělila na dvě bytosti. Takže žije jedna, ale zdá se, že existují obě. Problém je v tom, že nikdy už neuvidíte obě dvojčata společně vesele pobíhat po lese. Vždy jen jedna, nebo druhá. Není ani jasné, jestli si tuto psychickou poruchu Nerine někdy uvědomí…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama