Vlkodlak// Entony Lee Smith

24. února 2014 v 15:06 | Tokito

Enthony Lee Smith


Yangi's: 0
Č.Pokoje: 7

Věk: 17
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Vyléčení jakéhokoliv zranění - 100%
Email: jojopk@seznam.cz

Vzhled: Hoch afroamerického původu, jehož předností jsou šlachovité svaly. Není až tak svalnatý jako silný to znamená , že jeho svaly nevyznačujou svou velikostí jeho sílu . Jeho výška je kolem 185cm a váha kolem 75KG...Nosí ke své pleti vždy bílé triko. Na jeho zádech se nachází tetování, které ho jaksik orazítkovává jako člena jeho smečky. Ikdyž je vysoký ,a za jeho svaly by se nemusel stydět ani vrcholový sportovec, chodí spíše zhrbený. Na bílé tričko vždy oblíká černou mikinu , kterou nosí rozeplou a kapuci má nasazenou tak , že mu nejde vidět skoro do tváře..Vlasy má středního vzrůstu a nosí je vepředu zvednuté.

Povaha: Entony je velice tichý hoch..V minulosti byl jinačí nechával se zkrotit svou povahou vlka a všem se vysmíval , ponižoval je a povyšoval se nad ostatníma. Postupem času zjístil , že to dále nejde a stal se tichým uzavřeným člověkem , který mluví vždy jen tehdy , je-li to opravdu nutné. Snažil se o to , aby se takhle choval i v podobě vlka no zjístil , že se to nedá a tak to udělal tak , že svoje bývalé krvelačné alter ego schoval do své podoby vlka. Do vlkodlaka se Entony přemění vždy když nedokáže potlačit své ego. Jako vlkodlak je to krvelačná zrůda žíznivá po krvy protivníků. Nedá se nikým zastavit na cestě za svou kořistí. Entony jako člověk je velmi milý a chytrý člověk. Entony se může proměnit jako každý jiný vlkodlak za úplňku avšak sám Entony se přeměňuje vždy když neudrží svoje emoce na uzdě a všechen jeho vztek se potřebuje nějak dostat ven.

Historie: Entony sám pořádně neví kde se narodil neboť ho jeho minulost nezajímá. Prý se ve smečce povídá , že ho jeho člověčí máma hodila na ulici když měl jeden měsíc a pak si ho smečka odvedla. Nikdo však s přesností neví jak se ve smečce ocitl a proč ho náčelník vzal. Prý byl Entony vlkodlak už od narození většina členů smečky si však myslí , že z něj vlkodlaka udělali oni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama