Vlkodlak// Eliona Andrew Lucker

20. února 2014 v 20:16 | Tokito

Eliona Andrew Lucker

Yangi's: 36
Č.Pokoje: 9

Věk: 20
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Čtení myšlenek - 100%
Email: Verka.Sachlova@seznam.cz

Vzhled: Eliona je neustále se usmívající dívka, menší štíhlé vysportované postavy (155 cm, 40 kg). Má roztomilý kulatý obličej, kterému dominují velké, modré oči. Nos je k obličeji přiměřeně veliký, rty plné a lehce narůžovělé. Zuby má krásně rovné a bílé. Její úsměv dostává muže do kolen ^^ Vlasy má lehce zvlněné a červené, protože to je její nejoblíbenější barva. Dlouhé jsou zhruba do poloviny zad. Má slabost pro barevné tetování a už již několik zdobí její krásné tělo. Na levém boku má vytetovaného fénixe, na hrudi má (černobíle) deathbat, na pravém zápěstí nápis "FoREVer" a v budoucnu plánuje na záda podobiznu jí samotné ve své vlčí podobě. Každé její tetování pro ni má význam.
Vlčí část její osobnosti je stejně malá jako ta lidská. Drobná fena se srstí barvy sněhu, která ji postupem času zešedla. Tmavé oči jsou plné ostražitosti, ale i pochopení. Její malé tělo jí dovoluje být hbitější než kterýkoliv jiný vlkodlak.
Povaha: Jak jsem už u vzhledu psala, Eliona je smíšek, který miluje společnost. Je kamarádská, milá, chytrá, bystrá, ale když nemá svůj den, dokáže být i pěkně protivná. Má sklony k žárlivosti a pokud jí někdo ublíží, dokáže se ošklivě pomstít. Jde si za svým cílem i přes mrtvoly, v hádkách má většinou poslední slovo a nerada si přiznává vlastní chybu. Miluje přírodu, zvířata a procházky.

Historie: Pochází z malého městečka v západní části USA. Na univerzitu se dostala kvůli nešťastné náhodě. Svojí vlčí podobu se snažila skrývat, ale bohužel ji při přeměně někdo viděl a tak ji rodiče poslali sem, protože z ní měli strach. Nikdy se s tím nesmířili a asi ani nesmíří. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama