Lovec// Allison Reed Zakhari

24. února 2014 v 14:42 | Tokito

Allison Reed Zakhari


Yangi's: 0
Č.Pokoje: 82

Věk: 19
Rasa: Lovec
Zaměření lovu: Démoni
Schopnost: Čtení myšlenek - 100%
Email: AllisonReedZakhari@seznam.cz

Vzhled: Allison není zrovna ten typ, co by byl na první pohled nápadný. V davu jí snadno přehlédnete, protože nedisponuje žádnými extra výraznými rysy. Její tvář se sice nedá označit jako všední nebo obyčejná, ale na druhou stranu ji kvůli celkovému nenápadnému zjevu snadno minete bez delšího prohlédnutí. Což je vlastně škoda - když se zastavíte, shledáte ji možná i zajímavou. Půvabně hranatě tvarovaný obličej, je lemován středně dlouhými hnědými vlasy, které v hustém zvlněném vodopádu spadají na záda, které skvěle ladí s upřímnýma očima čokoládové barvy, které jsou posazeny pod tmavým obočím. Rty nejsou nějak zvlášť plné, ale jemně vykrojené a často jsou roztaženy do jejího typického širokého úsměvu. Co se její postavy týče, měří přibližně 175 centimetrů a je si vědoma štíhlého, vypracovaného těla, které má díky tvrdému tréninku a častými boji. Ať už má na sobě Allison jakékoliv oblečení, vždy má u sebe dostatek šikovně ukrytých zbraní.

Povaha: Určit její povahu není zrovna jednoduché. Dříve byla velmi společenská, přátelská a i na ničícím tornádu byla schopna najít něco optimistického. Nicméně tato stránka byla z velké stránky potlačena, díky určitým událostem a Allison se hodně uzavřela do sebe. Jednoduše se zbláznila. Stala se nedůvěřivou a začala věřit a spoléhat pouze sama na sebe a z optimisty se stal pesimista. Její ostražitost a podezíravost začala lézt všem kolem na nervy a tak se stala i osamělou. Ale ji to nevadilo. Jediné co chtěla, byla pomsta, na kterou se soustředila na 100%. Zabíjela všechny démony, kteří ji přišli pod ruku, a to ji přinášelo velké uspokojení. Trvalo dlouhou dobu, než co si uvědomila, že to takhle dále nejde a to si uvědomila, až když byla na pokraji smrti. Její povaha je teď takovým středem mezi tím, co byla. Nyní je realista, který se zase dokáže smát, soustředit se na svůj život, seznamovat se a hlavně se ovládat v přítomnosti démonů, ale stále je dokáže stejně účinně smést z povrchu zemského.
Umí zacházet se skoro všemi zbraněmi. Nejlíp ovládá luk a kuši. Stejně dobře ale zachází i se střelnými zbraněmi, ať se jedná o pušky, obyčejné pistole nebo tasery a též i noži.

Historie: USA, Michigan. Tam se Allison narodila, do na první pohled šťastně vypadající rodiny. Rodiny, která skrývá svá tajemství dokonce i před vlastní dcerou. Jak její matka, tak i otec byli lovci démonů a Allison o tom neměla ani tušení. Neshledávala nic podezřelého na tom, že jejich sklep byl hotový arsenál zbraní, který by jim kdejaký mariňák záviděl. Věřila těm lžím, že je táta prostě sběratel a žila si svůj život. Chodila do školy, ven s kamarády a se svým přítelem. Ale nic tak šťastného netrvá věčně. Zrovna byl školní ples a noc byla neobyčejně chladná. Alllison se se svým přítelem Isaacem, schovávaly ve školním autobuse. Isaac jim šel pro pití a Allison byla v autobuse sama. Alespoň si to myslela. Právě tam ji poprvé napadl démon a přežila pouze díky svému tátovi, který ji přišel zachránit. Otřesené Allison vtloukali do hlavy, že to byl pouze nějaký vrah, ne démon. A Allison znovu uvěřila. Ale otec už jí existenci démonů nemohl dále tajit po tom, co byla její matka jedním démonem přímo před Allison zabita. Krátce na to dopadl stejnou smrtí i její otec. Od té doby trpí nočními můrami, které ji trápí skoro každou noc. Allison se tvrdě dožadovala pomsty, kterou důsledně vykonávala několik let zabíjením démonů. Zbraně se staly její třetí rukou a i obyčejný klacek může v jejích rukách působit jako smrtelná zbraň. Jen jeden člověk ji dokázal promluvit do duše. Způsobem, který ji sice málem připravil o život, ale výsledek byl účinný. Allison se opět začala soustředit na něco jiného než na zabíjení démonů. A tak odjela sem, do Topie.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama