Drak// Lucy Westwood

8. února 2014 v 11:32 | Tokito

Lucy Westwood


Yangi's: 0
Č.Pokoje: 2

Věk: 105/18
Rasa: Drak
Schopnost: Čtění myšlenek - 100%
Email: LucyWestwood

Vzhled: Lucy není nijak vysoká, má 165 cm, přičemž její váha činí pouhých 45 kg. Dlouhé fialomodré vlasy, většinou nosí v copu nebo rozpuštěné. Její oči jsou tmavě smaragdové a září. Na lopatce má tetování ve znaku dračího křídla. Nejčastěji nosí sukni, šaty nebo kraťasy a fialovou či šedou mikinu. Když si bere mikinu tak vždy má na hlavě kapuci a to jen proto , že nemá ráda, když se ji někdo dívá do očí proto nosí hlavu skloněnou.
Dračí vzhled je skoro stejný. Je malá, má přinejmenším 10 metrů v kohoutku a na délku měří ( i s ocasem) 20 metrů. Rozpětí křídel má něco kolem 35 metrů. Šupiny jsou do fialovo stříbrné barvy a na slunci se začnou třpytět tak to vypadá jako by tam měla třpytky. V dešti ztratí lesk a barvu. Jenom břicho je červené. Oči se mění do stříbrné.

Povaha: Lucy je plachá a tichá holčina. Bojí se lidí a moc k nim nemá. Většinu času tráví na louce nebo u jezera. Má ráda volnost a smích i když se sama moc nesměje. Je nemotorná a tak se lidem zdá jako blka. Šíří se o ní fámy, že je jako ledová čarodějnice, jen kvůli tomu, že neříká své pocity. Dobře naslouchá a miluje zvířata. Je umíněná a tvrdohlavá. Když někdo chce,aby se usmála, tak se musí snažit.

Historie: Narodila se v New Yorku. Matka zemřela při porodu a otec byl alkoholik. Jediný kdo se o ni staral byla její sestra. Naučila ji psát, číst a vařit. Svoje schopnosti a přeměnu draka zdědila po matce. Při její smůle ji nikdo nedokázal říct čím si projde. V 5 letech byla její první proměna. Svíjela se v bolestech než se s ní stal drak. Myslela si, že sestra uteče, ale jen se na ni usmála a začala ji hladit po šupinách. Vše se zdálo být užasné. Až do doby než začala číst myšlenky. Její vlastní sestra se ji bál. Nedokázal, být jenom minutu doba, rozhodla se, že odejde. Chvilku se tak všude možně chodila. Nechtěla se vrátit, ale musela někam. Naštěstí měla babičku na venkově, tak se vydala tam. Milovala louku a jezero co tam měla, měla volnost. Po pár měsících začala chodit do školy. Ostatní se ji posmívali jejímu vzhledu, očím a vlasům. Jen jediný kluk se sní začal bavit. Byli nerozluční přátelé, řekli s o sobě vše. I přesto se ji nebál. Chránil ji před ostatníma. Až jednoho dne kdy po cestě domů začala rvačka. Šťouchli ho do vozovky a než stihla cokoliv udělat zemřel. Utekla už zase neměla nikoho. Pár roků nevylézala ven z domu. Babička umřela a Lucy musela odejít. Toulala se, až jednou našla pár stejných lidí. Tak zůstala na místě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama