Anděl// Darren Christopher Thunder Death

9. února 2014 v 0:34 | Tokito

Darren Christopher Thunder Death


Yangi's: 39
Č.Pokoje: 8

Věk: 22
Rasa: Anděl
Schopnost: Způsobení bolesti myšlenkou - 100%
Email: Terka.Lukschova@seznam.cz

Vzhled: První, čeho si na něm všimnete je určitě jeho potetované hubené tělo. To dominuje jeho vzhledu. Další čemu neuniknete je pohled jeho světle modrých očí, nenechte se však zmást. To není jeho přirozená barva očí. Vyžívá se v kontaktních čočkách měnící jeho barvu očí. Aneb když už máte vadu očí, tak s parádou! Přirozeně jsou jeho oči černé jako uhel.
Svým stylem dost vyniká ve společnosti a udajně už od pohledu působí nafoukaným dojmem.

Povaha: Zakřiknutý a ne příliš komunikativní kluk. Zdržuje se společnosti a nejradši tráví svůj čas sám. Trvá mu dlouho, než začne někomu věřit ale toho člověka se drží. Je hodně výbušný, ne že by ho rozhodilo cokoliv ale když už něco ano, tak je jak z řetězu utržený.

Historie: Pravdou je, že si Darren přesně nepamatuje, kde se narodil. Většinu svého života prožil v Asii se svou sestrou Megan. Když jim zemřeli oba adoptivní rodiče bylo jim teprve 15. I přesto se rozhodli cestovat a stejně jako většina adoptivních dětí, hledat své pravé rodiče. To, že je andělem se dozvěděl až ve svých 16-ti letech, kdy mu byl dán první svěřenec a byl poslán na opačnou stranu Země než byla jeho sestra. Tak se jejich cesty rozešli. Ale do života mu vstoupila další žena - jeho svěřenkyně. Dával na ní nenápadně pozor a občas se jí připletl do cesty. A rád tomu říkával osud. A takto se to táhlo až do jeho dospělosti. Možná právě proto se do ní zamiloval. A je dost na hovno když je vaše první láska nešťastná. Zvláště pak, když ta osoba zmizí. Z ničeho nic.
Zapomněl na své andělské povinnosti a nechal se utápět žalem a ovládat svými emoceni. Uvrhl se sám do zatracení a přešel na tu temnější stranu. Začal opět cestovat aby našel někoho, na kom mu záleží. Jí nebo svojí sestru. A teď je tady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama