Zvěromág// Effy JJ de Richardson

29. ledna 2014 v 21:29 | Tokito

Effy JJ de RichardsonYangi's: 0
Č.Pokoje: 69

Věk: 18
Rasa: Zvěromág (Tygr)
Přeměna: Tygr
Schopnost: Způsobení bolesti myšlenkou
Email: EffyJJ@seznam.cz

Vzhled: Effy měří přibližně okolo 175 centimetrů. Je štíhlá a má vcelku úzký pas a dlouhé nohy. Její oříškově středně dlouhé hnědé vlasy jsou málokdy učesané do nějakého spořádaného účesu. Pokud je nemá rozpuštěné, má je v obyčejných copáncích, které ale i tak působí neučesaným dojmem. Její obličej by působil nevinným dojmem, ale ten umí dokonale skrýt černými linkami, které zvýrazňují její velké modré oči. Její oblečení může působit poněkud lehkovážným, drzým dojmem. Většinou nosí tmavé oblečení a na nohou má prakticky téměř martensky. Vždy má u sebe schovanou pistol a vystřelovací nůž.
Ve své druhé podobě je Effy tygrem. Vypadá obyčejně - oranžová, huňatá srst s černými pruhy, ale od normálních tygrů se liší výškou, je totiž o něco větší. V kohoutku měří něco přes 150 centimetrů a i s ocasem má délku přibližně 3 metry.

Povaha: Její povahu vlastně nikdy nepoznáte do posledního puntíku. Vždy vás může něčím překvapit. Kdokoliv, kdo ji nepozná trochu blíže, nechápe její reakce a chování. Je naprosto nevyzpytatelná. Jednou si s vámi přátelsky povídá, podruhé vás sjede chladným pohledem, úplně vás ignoruje nebo po vás mete kusy nábytku. Její nálady jsou jak flirtující, hravé až drzé tak i téměř nesnesitelné. Pod tím vším je ale i Effy přece jenom "člověk" se srdcem, kterému může být ublíženo a právě proto si nikoho moc nepouští k tělu.
Historie: Effy JJ de Richardson se narodila v Jižní Americe v Riu de Janeiru v chudinské čtvrti. Fakt, že bydlela právě zde, ji velmi ovlivnil život. Ulice se hemžili gangstery a dealery a noc bez nějaké té přestřelky tu prostě nebyla. Je jedináček a žila pouze s otcem. Její matka ji nechtěla, jelikož vztah s jejím otcem nebrala vážně a ráda střídala chlapy. Effy odnosila a porodila jenom kvůli tomu, že ji za to otec zaplatil. Otec ji miloval a ona milovala jeho. Bydleli v domě spolu s dalšími třemi rodinami a nikdy neměli žádný majetek. Nájem platili službami dealerů. Prodávali drogy a kradli, aby měli kde bydlet. Ve 14 letech byl její otec postřelen a následně umřel, jelikož se mu včas nedostalo lékařskému ošetření. Od té doby jednala na vlastní pěst a žila na ulici. Naučila se bránit a používat zbraně jako nůž a pistol. V 16 letech Rio nadobro opustila, jelikož se poprvé proměnila v tygra a nakrátko se usadila v Amazonii v džungli a poté v Californii, kde se dozvěděla o Topii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama