Zvěromág// Branan Aodh Pami

31. ledna 2014 v 23:10 | Tokito

Branan Aodh Pami


Yangi's: 0
Č.Pokoje: 70

Věk: 18
Rasa: Zvěromág
Přeměna: Irbis
Schopnost: Živěl voda - 100%
Email: Nepřeje si zveřejnit.

Vzhled: Bran je zhruba 182 centimetrů vysoký mladý muž, s pouze mírně opálenou pletí. Má vypracovanou postavu, jelikož na svém těle si hodně zakládá a snaží se, se udržovat ve formě. Jeho obličejové rysy jsou poměrně výrazné, převážně tedy jeho tmavě hnědé oči, nos není příliš ostře řezaný a jeho ústa jsou povětšinu času semknuta v mírném, ne vždy úplně veselém úsměvu. Vlasy nejsou úplně krátké, mírně zakroucené a jejich barva je velmi tmavá, téměř až do černa. Nejdůležitějším poznávacím znamením však většinou bývá jeho tetování, jelikož v případě krátkého trička lze spatřit alespoň část z něj. Nachází se na pravé ruce a má červeno-černou barvu, přičemž začíná na první pohled abstraktními červenými obrazci, načež zhruba v půlce bicepsu přechází v něco, co může připomínat dva propletené provazce černého drátu s ostny, nad kterým se nachází černý kříž, ze kterého vychází další rudé obrazce, což je známo mnohým, ovšem málokdo ví, že tetování pokračuje až na prsa v podobě černo-červené rozzuřené šelmy cenící své tesáky. Co se týče stylu jeho oblékání, tak ten není přesně definovaný. V zásadě na sebe nevezme oblečení, které by mu bylo nepohodlné, ovšem většinou chodí oblékán slušně. Jeho šatník nikdy nebýval střídmý a Bran si i přes poměry v rodině žil vždy na úrovni.

Povaha: Bran… to je kapitola sama o sobě. Tvrdohlavý mezek, který si stojí vždy za svým, ovšem zároveň dokáže změnit názor z minuty na minutu, když zrovna něco potřebuje. K lidem se chová minimálně od začátku přátelsky, protože ví, že když ho lidi budou mít rádi a bude mít u nich podporu, tak bude mít taktickou výhodu. Miluje zábavu, hezké holky a svobodu. Zároveň je to však kluk, který se nedá jen tak umírnit, je velmi aktivní a rozhodně v sobě má trochu té šílenosti i tajemnosti, kterou dokáže vyzvednout, když se mu to zrovna hodí - co se týče morálních zásad, mnoho jich nemá a snad i proto se jeho cesta životem stále ještě nějak skousnout dá. Proměnlivý jako vodní hladina a nezkrotný jako voda v řece, jeho živel se k němu jednoduše velmi dobře hodí.

Vzhled: Branan se narodil do celkem vlivné rodiny v Origonské Astorii, což by mu umožnilo žít celkem bezproblémový život - kdyby on jen nepřitahoval problémy jako magnet. Jeho rebelská povaha se projevila velmi brzy a brzy to s ním bylo k nesnesení. Jednoho dne prostě ukradl rodičům nějaké cennosti a prchnul z domu, jist si tím, že dokáže žít na vlastní pěst daleko lépe a bez neustálého omezování jeho rodinou. To mu bylo sic sedmnáct, ovšem vydávat se za dospělého mu nečinilo problém… a brzy poznal i své schopnosti přeměny a svou druhou podobu si velmi oblíbil, jelikož samozřejmě, komu by se nelíbilo moci se kdykoli proměnit v svobodnou, divokou šelmu? Dokázal cestovat tedy na svých čtyřech tlapách po světě a nakonec se dostal až tady. Do Topie jej přivedla spíše zvědavost než-li touha poznat někoho, jako je on sám, jelikož proti té vážně bojovalo ohrožení jeho naprosto svobodného života.




 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama