Drak// Samantha Ray Bellisario

4. ledna 2014 v 17:46 | Tokito

Samantha Ray Bellisario


Yangi's: 66
Č.Pokoje: 74

Rasa: Drak
Věk: 198/19
Schopnost: Iluze - 100%
Email: SamanthaBellisario@seznam.cz

Vzhled: Samantha měří přibližně 169 centimetrů, takže je celkem celkem malá, ale přesto má výrazné, ženské křivky, které zahrnují trochu větší a pevné poprsí, úzký pas a trochu se rozšiřující boky, ale ne nijak hodně. Dlouhé, sytě červené vlasy, se ji většinou kroutí do vlnek, ale někdy je má zcela rovné a naprosto kontrastují s její světlou pletí. Svou tvář označuje jako nezajímavou, ale určitě ji dominují šedé oči, které se občas blýskají, jako kdyby byly stříbrné a díky jejím častým tmavým stínům celkem vynikají. V menším nosíku má piercing. Její plné malé rty prakticky svádí k polibkům a dolní ret zdobí další piercing.
Její dračí vzhled je naprosto odlišný. Tělo dorůstá do délky až 40 metrů a do výšky 25 metrů v kohoutku a je z větší části pokryto matnými černými šupinami. Břicho je pokryté o něco slabšími světlými šupinami. Celková stavba těla je velice masivní a robustní, samý sval. Křídla jsou proto také velice velká a silná, aby unesla váhu celého těla. Rozpětí křídel je skoro dvojnásobná - 70 metrů. Velice silná blána u křídel je červená, a na pár místech je lehce potrhaná. Na hlavě má pár ostrých rohů, největší měří něco přes 2 metry. Samotný ocas měří přibližně 15 metrů a je pokryt velice ostrými šupinami a je zakončen účinnou zbraní - ostrým trojzubcem.

Povaha: Co se její povahy týče, nedá zrovna popsat. Je velice proměnlivá. Z hotového milého andílka se v sekundě může stát celkem mazaná mrcha. Většinou je ale něco mezitím. Ve společnosti se vždy musí první trochu otrkat, ale poté se z ní stává přátelský, ukecaný jedinec, který má rád zábavu. Občas má ale dny, kdy je schopna si od sebe odradit všechny, kdo se na ni jenom podívá. Co se nemění, je její odvážnost. Ráda riskuje a překročuje hranice. Není nijak sdílná osoba a raději poslouchá, než aby musela mluvit o sobě.

Historie: Samantha se narodila v Kanadě. Měla poměrně šťastné dětství, už jen proto, že měla úplnou rodinu - nerozvedené rodiče a malého brášku, kterého naprosto zbožňovala. Měla jenom pár přátel, za to ale byli všichni skvělá parta. Její život se ale změnil, když ji bylo šestnáct let. S kamarádkou se vydali do Ottawi na několikadenní výlet. Tam je přepadl známí gang - její kamarádku zabili a vyhrožovali smrtí její rodině, pokud pro ně nebude pracovat. Samantha samozřejmě okamžitě všechno odkývala, jenom aby své milující rodiče a malého brášku udržela v bezpečí. Jenže neměla ani potuchy o tom, jaká práce to bude. Prostituce celé 4 roky musela uspokojovat spousty nechutných chlapů. Tam se poprvé dozvěděla o své schopnosti vytvářet iluze. Pomáhalo ji to tak překonat to, co musela dělat. A když zjistila, že může iluze přesunout i na jinou osobu, využila to k útěku. Jela hned zpět domů, kde ale zjistila, že její rodina byla zabita krátce po 3 letech, co zmizela. Pokusila se o sebevraždu - když chtěla skočit z útesu. Tam se ale poprvé proměnila ve draka. Rozhodla se tak pokusit žít a pár let se ani jednou nepřeměnila do své lidské podoby. Když to udělala, všechno co chtěla byla pomsta. Několik měsíců se snažila vystopovat ten gang a když se ji to konečně podařilo, proměnila se do dračí podoby a všechny je do jednoho pozabíjela. Od té doby uběhlo mnoho let a Samantha se bezcílně potulovala po světě převážně v dračí podobě. Na Sibiři narazila na pár draků, s kterými si doopravdy nesedla - od nich má potrhaná křídla. Byla rozhodnuta opět svůj život ukončit, ale zaslechla o Topii. A rozhodla se to zkusit. Jako poslední naději. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama