Člověk// Melanie Schröder

31. ledna 2014 v 23:17 | Tokito

Melanie Schröder


Yangi's: 0
Č.Pokoje: 6

Rasa: Člověk
Věk: 19
Schopnost: Živěl oheň - 100%
Email: serca.kone@seznam.cz

Vzhled: Melanie je spíše podprůměrně vysoká štíhlá dívka poměrně světlé barvy kůže. Má oválný obličej s trochu větším nosíkem, přirozeně nepříliš výraznými rty, na kterých se však většinou leskne vrstva rtěnky a o něco výraznější tmavě modré oči, u kterých však taktéž výrazným líčením není šetřeno. Obličej jí lemují vlasy, které byly původní barvou blond, avšak tato dívka již od svých třinácti experimentuje s různými barvami a prozatím se ustálila na modré barvě, kterou si na protest nabarvila vlasy, když jí bylo šestnáct.
Co se týče stylu jejího oblékání, již nějakou dobu nosí stále a pořád pouze a jen černé oblečení, které u ní zůstalo již nejspíše napořád jako znamení stálého smutku nad svou ztrátou, avšak zároveň je to jakési její gesto, kterým se odděluje od zbytku světa, ke kterému si příliš citové vazby nepěstuje. Nosí ráda jak šaty, tak i dlouhé kalhoty a trika, to dle aktuálního počasí a nálady. Ovšem každopádně vždy nosí s sebou velkou hromadu doplňků, taktéž většinou v černé barvě. Nepotkáte jí bez náušnic, náramků a jednoho či více náhrdelníků. Mezi její oblíbené kousky bižuterie pak patří dlouhé náušnice z černých "kamínků", mnohořadé náhrdelníky, taktéž s černých kamínků, náhrdelník z kůže s přívěškem stříbrného pentaklu a většinou kožené či korálkové náramky, popřípadě ty široké, avšak jedině černé.

Povaha: První, co byste o ní mohli usoudit po setkání-se s ní bude, že to bude temná nekontaktní osoba, ovšem ta představa by se měla rozplynout, jen, co jí poznáte blíže, jelikož na její tváři je snad permanentně úsměv a její oči mají tendenci zářit nadšením podobnému dítěti pod vánočním stromečkem kvůli každé hlouposti. Mell je jedním slovem rebelka. Holka, která se snad nedá zkrotit. Hned na první pohled poznáte, že je aktivní, neustále veselá, šílená, bláznivá a taktéž pro každou srandu. Opravdu jí je jedno, jestli budete hrát flašku či se vydáte na výpravu do temného lesa, v každém případě s vámi půjde a bude se snažit vyniknout. Občas se u ní zdá, že ani nemá morální zásady a pud sebezáchovy, ovšem minimálně u té morálky tam něco bude, ač žije každý den jako ten poslední. Má svá pravidla, ač jsou o hodně posunutá a tedy se společnosti ani náhodou podřídit nehodlá. A hlavně… je jí jedno, co jí bude chvíle zábavy stát… Věří jen sama v sebe. Nikdo jiný a nikdo víc pro ni není.

Historie: Melanie se narodila do obyčejné Rakouské rodiny ze Salzburku. Ovšem co si budeme povídat, nebyla to ta hodná holčička, která by dělala rodičům radost. Její rebelská povaha jí to totiž neumožňovala. Chodila za školu, chytila se špatné party a prostě se to s ní táhlo - špatné známky, problémy s kázní. Na oslavě patnáctin se opila a na to, jak přišla o pannenství si pamatuje jen matně, a od té doby střídala kluky jako ponožky, když se jí zrovna zachtělo si trochu užít, ovšem dlouhodobé vztahy u ní nikdy neexistovaly. V šestnácti si nechala nabarvit vlasy na křiklavě modrou, a vůbec prováděla různé šílené kousky, ze kterých její rodiče, kteří si s ní už nevěděli rady, šíleli.
Avšak ji to vyhovovalo, žila každý den jako ten poslední. A opravdu, jeden ten poslední být měl. Jednoho dne, když jela s rodiči domů, do nich narazilo druhé auto, které se vyřítilo ze zatáčky. A za život by mohla děkovat svému andělu strážnému - kdyby pro ni nebyla nepředstavitelná představa, že někdo jako ona má strážného anděla - či kolemjdoucímu chodci, který se rozhodl bleskově jí vymanit ze spárů kovové kleci auta.
Avšak tehdy přišla o rodiče. Zhroutila se a vztekala se na celý svět… avšak bylo jí to k ničemu a ona si tu autonehodu nepřestala dávat za vinu.
Nakonec se tedy přestěhovala k prarodičům, avšak ani oni si s ní nedokázali poradit. Chodila na různé terapie, avšak jí to bylo jedno. Nechtěla tehdy ani žít. Ovšem pak se rozhodla, že je čas něco změnit. Prostě se rozhodla, když slyšela o této škole, protože věděla, že tady může zemřít. A nebo začít znovu žít. A rozhodla se přijít hned s plnou parádou, jako opět ta téměř stejná, šílená dívka. Protože taková je a taková být má.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama