Člověk// Eleria de Shi'-Tsuki

23. ledna 2014 v 12:46 | Tokito

Eleria de Shi'-Tsuki


Yangi's: 51
Č.Pokoje: 12

Věk: 16
Rasa: Člověk
Schopnost: Živel vody - 100%
Email: sondova.lucka@gmail.com

Vzhled: Špinavá blondýnka. Její vlasy jsou od přírody kudrnaté, většinou si je nechává volně rozpuštěné, ale občas si je splete do volných copánků. Mezi vlasy se schovává nenápadná, hebká tvář, na které jsou asi nejvýraznější oči, které jsou běžně nevýrazně hnědé, ale na slunci, při jistém úhlu, někomu mohou přijít až svítivě žluté, což vypadá trošku zvláštně. Další výrazností na jejím obličeji je definitivně pusa, která tvoří malé srdce. Eleria ráda nosí volné oblečení, nepřekáží jí, lehce s ním cloumá vánek větru... Má ráda kožené náramky a přívěsky na kůži, obzvlášť jeden náramek má k smrti ráda, nikdy by ho nesundala - náramek s runou "Wunjo", znázorňuje harmonickou rovnováhu duše. Tento náramek jí vyrobil její otec, který ji chtěl ochránit především před psychickou újmou..
Povaha: Věčně pozitivní, usměvavá, snaží se navodit dobrou náladu, i když se sama cítí mizerně - je to ten typ, co si své deprese raději řeší sama v duši, občas se ale stane, že se jí její žal vyvalí ve formě slz ve špatnou dobu, aniž by proti tomu mohla cokoliv dělat. Má ráda společnost i zábavu. Je trošku tvrdohlavá (dobrá, trošku více), stojí si za svým, nerada se mění. Hold chce žít svůj vlastní život, podle svého vědomí a svědomí. Vlastní něco jako "ohnivou vůli" - jakmile si řekne, že něco udělá, udělá to, aniž by k tomu měla nějaké připomínky, i když jí to někdo rozmlouvá. Má vcelku výdrž, sice si myslí, že je slabá, ale ve skutečnosti je to silná osobnost, co leccos vydrží. I když je kamarádská a má ráda společnost, je zpočátku introvert, než si dotyčný získá její důvěru. Do té doby je tajemná, jen těžko se odhaduje její pravá, neskrývaná povaha.

Historie: Začněme tedy pěkně od začátku. Její otec (můžete si všimnout, že jakmile mluví o rodině bez donucení, mluví většinou o něm), si vzal její matku, která byla démonem. On si jí vzal nedobrovolně, tedy dobrovolně, ale jen kvůli jistému kouzlu, neví se jakému, které ani on - mág, nedokázal prokouknout. Matka Elerii nenáviděla už od jejího útlého věku, jejího otce si obmotala kolem prstu, aby byla vždy ta, co má pravdu - tímhle stylem ovládala i celý její život. Eleriin bratr - Michaeliss se k ní přidal, zjistil, co je zač a dobrovolně s ní spolupracoval, tím zradil malou dívenku i svého otce, který ho nadevše miloval. Kouzlo později na manžela té démonické ženy ale muselo přestat působit, zjistil, co je jeho žena zač, s těžkým srdcem ji zabil, nemusel si to vyčítat dlouho, protože jeho syn, v té době sloužící zesnulé matce, ji pomstil. V té době bylo Eler 14 let, byl to pro ni opravdu těžký šok. Utekla. Utekla daleko a hledala úkryt před jejím vlastním bratrem. Našla ho, ale žila v nedůvěře, uzavřela se do sebe, bála se, celé to bylo jedna velká nejistota, jedinou jistotou jí byl ohýnek, díky kterému přežívala - ale co to bylo za život, přeci jen si ten oheň oblíbila - Bůh ví, proč se ten nestal živlem, který ovládá. Však nestačilo to, tak utíkala dál hledaje jistotu, byly to dva roky od té doby, co utekla. (Ne)šťastnou náhodou potkala kohosi (ten dotyčný nevypadal příliš přátelsky, ani nijak obyčejně), co povídal někomu jinému, že nastupuje na nějakou univerzitu, nechtěla ani slyšet detaily, důležité pro ni právě bylo, že tohle by mohlo být její záchranou. Měla si to však poslechnout do konce, protože... Protože vůbec netušila, co je ona univerzita zač a co ji tu čeká...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama