Člověk// Anitta Costanze

24. ledna 2014 v 19:18 | Tokito

Anitta Costanze


Yangi's: 10
Č.Pokoje: 36

Věk: 18
Rasa: Člověk
Schopnost: Živel země - 100%
Email: blazinek@post.cz

Vzhled: Mám sportovní postavu. Jsem středně vysokého vzrůstu. Mám dlouhé blond vlasy. Moje oči jsou zářivě modré. Pod očima se skrývá malý nosík. Můj obličej zvýrazňují plné, narůžovělé rty, které schovávají křišťálové, bílé zuby. Jsem blázen do různých amuletů. Nejraji nosím upnutá tílka s mikinou a čepicí. Ruky mi neustále zdobí nejrůznější náramky od mých kamarádů. Nikdy nesundám svůj náramek od mé první lásky. K ledabylému stylu ráda nosím uplé rifle. Dávám přednost Converskám před lodičkami na vysokém podpatku.

Povaha: Jsem přátelské povahy. Ovšem jsem i samotářský typ. Ve volném čase ráda chodím běhat a miluji klid přírody. Snařím se být ke všem milá, ale u některých lidí to opravdu nejde. Mou klidnou povahu vyjadřuje i hra na klavír. Když něco chci, stojím si za tím a nehodlám ustoupit. Nejsem ten typ, který něco dusí v sobě, když se mi něco nelíbí dám to najevo.

Historie: Narodila jsem se v malém městě ve Francii. Moje matka zemřela při porodu. Vyrůstala jsem s otcem, se kterým jsem si nikdy moc nerozuměla. Ráda jsem trávila prázdniny u své babičky se svým bratrem Jackem v Paříži. V mém dětství jsem si našla okamžitě mnoho kamarádů, kteří se časem stěhovali do větších měst. Při hádce se svým přítelem jsem přišla na svou moc. Naštvala jsem se a ze země začaly vyrůstat výhonky, které ho připoutaly k zemi. Od té doby jsem spíše samotářský typ. Můj bratr se mi stal oporou a nejlepším přítelem jakého jsem si mohla přát. V patnácti jsem se rozhodla odejít z domu kvůli mému otci, který začal prohlašovat, že nejsem jeho dcera. Přestěhovala jsem se k babičce do Paříže. Našla jsem si zde nové přátele a začala jsem opravdu žít. Ovšem nic netrvá věčně. Babička již byla stará a nemocná. Doteď na ní se slzami v očích vzpomínám. Rozhodla jsem se přejít na tuto universitu a začít nový začátek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama