Circle Skills

5. ledna 2014 v 17:44 | Tokito

Herní kniha - Circle Skills
Procenta k získaným schopnostím nemusíte jen vyměnovat za získané Yangi's. Schopnosti můžete rovnou trénovat, a díky treninku dostanete přímo procenta k trénované schopnosti.

Aby Váš trénink, byl přijat, musí se konat v Circle Skills, bud jednolivě, nebo Vámi domluvenými skupinkama.
Vždy v jednom tréninku, trénujte pouze jednu schopnost, neplantej tři schopnosti do jednoho tréninku.
Schopnost, u které máte 100% je zbytečná trénovat, a už se nemá jak obodovat.
V knize bude vždy rozepsán, Vás trenink!

Procentování délky tréninku:
4 příspěvky v herní knize = 8%
7 příspěvků v herní knize = 15%
14 příspěvků v herní knize = 25%
20 příspěvků = 33%

!Každý jednotlivý příspěvek bude dlouhý minimálně 3 řádky.!

Po tom co trénink bude vykonán a rozepsán v knize Circle Skills se vydáte do knihy Book Skills, do které napíše pod svým jménem, jak dlouho jste trénovali (tudíž kolik příspěvků) a jakou schopnost jste trénovali.


Popis Circle Skills:
Je nově zrekonstruovaná budova, která se honosně tyčí kousek od studenských kolejí. I přes svou rekonstrukci se zachovali Gotické křivky, které zapadají do tohoto slohu. Považuje se za nejstarší objekt v celé Topiia~Yang a jeho výstavba se odhaduje na polovinu 12. Století. Při vstupu, velkýma dřevěnýma dvěřma, které jsou těžké a mají na sobě klepátka se ocitnete ve velké místnosti, ve které je dlouhý stůl s 36 židlemi. Uprostřed stolu povětšinou svítí po celé jeho délce dlouhé bílé svíčky. Na stolu můžete nalézt mnoho druhů knih, ale všechny jsou omotané silným řetězmi. Ani přes snahu zkušených kouzelníku, se knihy nikdy nepodařilo otevřít. Nikdo do dnes neví, co je v nich ukryto. Když se vydáte dál, po dlouhé chodbě ocitnete se na nádvoří, které je obrovské. Je obestavěno hradbou, která je napojena na hlavní budovu. Tudíž se ocitáte v nějakém pomyslném velkém obdelníku, který je vystlán tvrdým kachlovýma deskama, které na sobě mají různé ornamenty. Okolo tohoto obdelníku, na hradbách jsou svícny, které osvětlují celý obdelník. V budově nenajdete jakýkoliv jiný způsob osvětlení než jsou svíčky a mlhavě dopadající světlo slunce. Dnes se budova využívá jako výuková a cvičební učebna pro procenta získané schopnosti.
-Studenti mají dovoleno cvičit pouze na nádvoří, buď jednotlivě nebo ve skupinkách.
-Jakékoliv poškození budovy bude vysoce trestané!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama