Leden 2014

Člověk// Melanie Schröder

31. ledna 2014 v 23:17 | Tokito

Melanie Schröder


Yangi's: 0
Č.Pokoje: 6

Rasa: Člověk
Věk: 19
Schopnost: Živěl oheň - 100%
Email: serca.kone@seznam.cz

Vzhled: Melanie je spíše podprůměrně vysoká štíhlá dívka poměrně světlé barvy kůže. Má oválný obličej s trochu větším nosíkem, přirozeně nepříliš výraznými rty, na kterých se však většinou leskne vrstva rtěnky a o něco výraznější tmavě modré oči, u kterých však taktéž výrazným líčením není šetřeno. Obličej jí lemují vlasy, které byly původní barvou blond, avšak tato dívka již od svých třinácti experimentuje s různými barvami a prozatím se ustálila na modré barvě, kterou si na protest nabarvila vlasy, když jí bylo šestnáct.
Co se týče stylu jejího oblékání, již nějakou dobu nosí stále a pořád pouze a jen černé oblečení, které u ní zůstalo již nejspíše napořád jako znamení stálého smutku nad svou ztrátou, avšak zároveň je to jakési její gesto, kterým se odděluje od zbytku světa, ke kterému si příliš citové vazby nepěstuje. Nosí ráda jak šaty, tak i dlouhé kalhoty a trika, to dle aktuálního počasí a nálady. Ovšem každopádně vždy nosí s sebou velkou hromadu doplňků, taktéž většinou v černé barvě. Nepotkáte jí bez náušnic, náramků a jednoho či více náhrdelníků. Mezi její oblíbené kousky bižuterie pak patří dlouhé náušnice z černých "kamínků", mnohořadé náhrdelníky, taktéž s černých kamínků, náhrdelník z kůže s přívěškem stříbrného pentaklu a většinou kožené či korálkové náramky, popřípadě ty široké, avšak jedině černé.

Povaha: První, co byste o ní mohli usoudit po setkání-se s ní bude, že to bude temná nekontaktní osoba, ovšem ta představa by se měla rozplynout, jen, co jí poznáte blíže, jelikož na její tváři je snad permanentně úsměv a její oči mají tendenci zářit nadšením podobnému dítěti pod vánočním stromečkem kvůli každé hlouposti. Mell je jedním slovem rebelka. Holka, která se snad nedá zkrotit. Hned na první pohled poznáte, že je aktivní, neustále veselá, šílená, bláznivá a taktéž pro každou srandu. Opravdu jí je jedno, jestli budete hrát flašku či se vydáte na výpravu do temného lesa, v každém případě s vámi půjde a bude se snažit vyniknout. Občas se u ní zdá, že ani nemá morální zásady a pud sebezáchovy, ovšem minimálně u té morálky tam něco bude, ač žije každý den jako ten poslední. Má svá pravidla, ač jsou o hodně posunutá a tedy se společnosti ani náhodou podřídit nehodlá. A hlavně… je jí jedno, co jí bude chvíle zábavy stát… Věří jen sama v sebe. Nikdo jiný a nikdo víc pro ni není.

Historie: Melanie se narodila do obyčejné Rakouské rodiny ze Salzburku. Ovšem co si budeme povídat, nebyla to ta hodná holčička, která by dělala rodičům radost. Její rebelská povaha jí to totiž neumožňovala. Chodila za školu, chytila se špatné party a prostě se to s ní táhlo - špatné známky, problémy s kázní. Na oslavě patnáctin se opila a na to, jak přišla o pannenství si pamatuje jen matně, a od té doby střídala kluky jako ponožky, když se jí zrovna zachtělo si trochu užít, ovšem dlouhodobé vztahy u ní nikdy neexistovaly. V šestnácti si nechala nabarvit vlasy na křiklavě modrou, a vůbec prováděla různé šílené kousky, ze kterých její rodiče, kteří si s ní už nevěděli rady, šíleli.
Avšak ji to vyhovovalo, žila každý den jako ten poslední. A opravdu, jeden ten poslední být měl. Jednoho dne, když jela s rodiči domů, do nich narazilo druhé auto, které se vyřítilo ze zatáčky. A za život by mohla děkovat svému andělu strážnému - kdyby pro ni nebyla nepředstavitelná představa, že někdo jako ona má strážného anděla - či kolemjdoucímu chodci, který se rozhodl bleskově jí vymanit ze spárů kovové kleci auta.
Avšak tehdy přišla o rodiče. Zhroutila se a vztekala se na celý svět… avšak bylo jí to k ničemu a ona si tu autonehodu nepřestala dávat za vinu.
Nakonec se tedy přestěhovala k prarodičům, avšak ani oni si s ní nedokázali poradit. Chodila na různé terapie, avšak jí to bylo jedno. Nechtěla tehdy ani žít. Ovšem pak se rozhodla, že je čas něco změnit. Prostě se rozhodla, když slyšela o této škole, protože věděla, že tady může zemřít. A nebo začít znovu žít. A rozhodla se přijít hned s plnou parádou, jako opět ta téměř stejná, šílená dívka. Protože taková je a taková být má.

Zvěromág// Branan Aodh Pami

31. ledna 2014 v 23:10 | Tokito

Branan Aodh Pami


Yangi's: 0
Č.Pokoje: 70

Věk: 18
Rasa: Zvěromág
Přeměna: Irbis
Schopnost: Živěl voda - 100%
Email: Nepřeje si zveřejnit.

Vzhled: Bran je zhruba 182 centimetrů vysoký mladý muž, s pouze mírně opálenou pletí. Má vypracovanou postavu, jelikož na svém těle si hodně zakládá a snaží se, se udržovat ve formě. Jeho obličejové rysy jsou poměrně výrazné, převážně tedy jeho tmavě hnědé oči, nos není příliš ostře řezaný a jeho ústa jsou povětšinu času semknuta v mírném, ne vždy úplně veselém úsměvu. Vlasy nejsou úplně krátké, mírně zakroucené a jejich barva je velmi tmavá, téměř až do černa. Nejdůležitějším poznávacím znamením však většinou bývá jeho tetování, jelikož v případě krátkého trička lze spatřit alespoň část z něj. Nachází se na pravé ruce a má červeno-černou barvu, přičemž začíná na první pohled abstraktními červenými obrazci, načež zhruba v půlce bicepsu přechází v něco, co může připomínat dva propletené provazce černého drátu s ostny, nad kterým se nachází černý kříž, ze kterého vychází další rudé obrazce, což je známo mnohým, ovšem málokdo ví, že tetování pokračuje až na prsa v podobě černo-červené rozzuřené šelmy cenící své tesáky. Co se týče stylu jeho oblékání, tak ten není přesně definovaný. V zásadě na sebe nevezme oblečení, které by mu bylo nepohodlné, ovšem většinou chodí oblékán slušně. Jeho šatník nikdy nebýval střídmý a Bran si i přes poměry v rodině žil vždy na úrovni.

Povaha: Bran… to je kapitola sama o sobě. Tvrdohlavý mezek, který si stojí vždy za svým, ovšem zároveň dokáže změnit názor z minuty na minutu, když zrovna něco potřebuje. K lidem se chová minimálně od začátku přátelsky, protože ví, že když ho lidi budou mít rádi a bude mít u nich podporu, tak bude mít taktickou výhodu. Miluje zábavu, hezké holky a svobodu. Zároveň je to však kluk, který se nedá jen tak umírnit, je velmi aktivní a rozhodně v sobě má trochu té šílenosti i tajemnosti, kterou dokáže vyzvednout, když se mu to zrovna hodí - co se týče morálních zásad, mnoho jich nemá a snad i proto se jeho cesta životem stále ještě nějak skousnout dá. Proměnlivý jako vodní hladina a nezkrotný jako voda v řece, jeho živel se k němu jednoduše velmi dobře hodí.

Vzhled: Branan se narodil do celkem vlivné rodiny v Origonské Astorii, což by mu umožnilo žít celkem bezproblémový život - kdyby on jen nepřitahoval problémy jako magnet. Jeho rebelská povaha se projevila velmi brzy a brzy to s ním bylo k nesnesení. Jednoho dne prostě ukradl rodičům nějaké cennosti a prchnul z domu, jist si tím, že dokáže žít na vlastní pěst daleko lépe a bez neustálého omezování jeho rodinou. To mu bylo sic sedmnáct, ovšem vydávat se za dospělého mu nečinilo problém… a brzy poznal i své schopnosti přeměny a svou druhou podobu si velmi oblíbil, jelikož samozřejmě, komu by se nelíbilo moci se kdykoli proměnit v svobodnou, divokou šelmu? Dokázal cestovat tedy na svých čtyřech tlapách po světě a nakonec se dostal až tady. Do Topie jej přivedla spíše zvědavost než-li touha poznat někoho, jako je on sám, jelikož proti té vážně bojovalo ohrožení jeho naprosto svobodného života.

Vyhodnocení aktivity *Prosinec-Leden 2013/2014*

31. ledna 2014 v 6:00 | Tokito |  Vyhodnocování aktivity

Je za náma vánoční Prosinec a novoroční Leden což znamená, že po těchto dvou měsích Vaší aktivity v knihách je na řadě jí obodovat.

Hráči, co se zde nenašli se bohužel do hry nezapojili vůbec. V seznamu můžete najít i hráče, kteří se zůčasnili opravdu minimálně a i ti jsou za hru nějak obodováni.

Kdyby byly ohledně bodování aktivity nějaké nesrovnalosti, tak se nebojte zmínit do komentářů.
Děkuji opět za zvýšení Vaší aktivity, která byla znát i přes naše mozkové využití ve školních lavicích.


Richard Michael Lyerd - 30 Yangi's
Rebecca "Becca" Gonzalles - 30 Yangi's
Nicol Victorie Konerei - 30 Yangi's
Danielle Rymmsey Martin - 30 Yangi's
Clawdeen Johanna Wolf - 16 Yangi's
Matthew Harley - 30 Yangi's
Sean Williams - 30 Yangi's
Simon Holden - 20 Yangi's
Taki Van Nathan - 30 Yangi's
Anitta Costanze - 10 Yangi's
Eleria de Shi'-Tsuki - 16 Yangi's
Leena Alycia Darken - 16 Yangi's
Samantha Ray Bellisario - 30 Yangi's
Izzy McCall - 30 Yangi's
Eleanor "Elen" Karvinová - 30Yangi's
Lennette Rey-Harrigan - 16 Yangi's
William DeSpain - 30 Yangi's


Zvěromág// Effy JJ de Richardson

29. ledna 2014 v 21:29 | Tokito

Effy JJ de RichardsonYangi's: 0
Č.Pokoje: 69

Věk: 18
Rasa: Zvěromág (Tygr)
Přeměna: Tygr
Schopnost: Způsobení bolesti myšlenkou
Email: EffyJJ@seznam.cz

Vzhled: Effy měří přibližně okolo 175 centimetrů. Je štíhlá a má vcelku úzký pas a dlouhé nohy. Její oříškově středně dlouhé hnědé vlasy jsou málokdy učesané do nějakého spořádaného účesu. Pokud je nemá rozpuštěné, má je v obyčejných copáncích, které ale i tak působí neučesaným dojmem. Její obličej by působil nevinným dojmem, ale ten umí dokonale skrýt černými linkami, které zvýrazňují její velké modré oči. Její oblečení může působit poněkud lehkovážným, drzým dojmem. Většinou nosí tmavé oblečení a na nohou má prakticky téměř martensky. Vždy má u sebe schovanou pistol a vystřelovací nůž.
Ve své druhé podobě je Effy tygrem. Vypadá obyčejně - oranžová, huňatá srst s černými pruhy, ale od normálních tygrů se liší výškou, je totiž o něco větší. V kohoutku měří něco přes 150 centimetrů a i s ocasem má délku přibližně 3 metry.

Povaha: Její povahu vlastně nikdy nepoznáte do posledního puntíku. Vždy vás může něčím překvapit. Kdokoliv, kdo ji nepozná trochu blíže, nechápe její reakce a chování. Je naprosto nevyzpytatelná. Jednou si s vámi přátelsky povídá, podruhé vás sjede chladným pohledem, úplně vás ignoruje nebo po vás mete kusy nábytku. Její nálady jsou jak flirtující, hravé až drzé tak i téměř nesnesitelné. Pod tím vším je ale i Effy přece jenom "člověk" se srdcem, kterému může být ublíženo a právě proto si nikoho moc nepouští k tělu.
Historie: Effy JJ de Richardson se narodila v Jižní Americe v Riu de Janeiru v chudinské čtvrti. Fakt, že bydlela právě zde, ji velmi ovlivnil život. Ulice se hemžili gangstery a dealery a noc bez nějaké té přestřelky tu prostě nebyla. Je jedináček a žila pouze s otcem. Její matka ji nechtěla, jelikož vztah s jejím otcem nebrala vážně a ráda střídala chlapy. Effy odnosila a porodila jenom kvůli tomu, že ji za to otec zaplatil. Otec ji miloval a ona milovala jeho. Bydleli v domě spolu s dalšími třemi rodinami a nikdy neměli žádný majetek. Nájem platili službami dealerů. Prodávali drogy a kradli, aby měli kde bydlet. Ve 14 letech byl její otec postřelen a následně umřel, jelikož se mu včas nedostalo lékařskému ošetření. Od té doby jednala na vlastní pěst a žila na ulici. Naučila se bránit a používat zbraně jako nůž a pistol. V 16 letech Rio nadobro opustila, jelikož se poprvé proměnila v tygra a nakrátko se usadila v Amazonii v džungli a poté v Californii, kde se dozvěděla o Topii.

Člověk// Anitta Costanze

24. ledna 2014 v 19:18 | Tokito

Anitta Costanze


Yangi's: 10
Č.Pokoje: 36

Věk: 18
Rasa: Člověk
Schopnost: Živel země - 100%
Email: blazinek@post.cz

Vzhled: Mám sportovní postavu. Jsem středně vysokého vzrůstu. Mám dlouhé blond vlasy. Moje oči jsou zářivě modré. Pod očima se skrývá malý nosík. Můj obličej zvýrazňují plné, narůžovělé rty, které schovávají křišťálové, bílé zuby. Jsem blázen do různých amuletů. Nejraji nosím upnutá tílka s mikinou a čepicí. Ruky mi neustále zdobí nejrůznější náramky od mých kamarádů. Nikdy nesundám svůj náramek od mé první lásky. K ledabylému stylu ráda nosím uplé rifle. Dávám přednost Converskám před lodičkami na vysokém podpatku.

Povaha: Jsem přátelské povahy. Ovšem jsem i samotářský typ. Ve volném čase ráda chodím běhat a miluji klid přírody. Snařím se být ke všem milá, ale u některých lidí to opravdu nejde. Mou klidnou povahu vyjadřuje i hra na klavír. Když něco chci, stojím si za tím a nehodlám ustoupit. Nejsem ten typ, který něco dusí v sobě, když se mi něco nelíbí dám to najevo.

Historie: Narodila jsem se v malém městě ve Francii. Moje matka zemřela při porodu. Vyrůstala jsem s otcem, se kterým jsem si nikdy moc nerozuměla. Ráda jsem trávila prázdniny u své babičky se svým bratrem Jackem v Paříži. V mém dětství jsem si našla okamžitě mnoho kamarádů, kteří se časem stěhovali do větších měst. Při hádce se svým přítelem jsem přišla na svou moc. Naštvala jsem se a ze země začaly vyrůstat výhonky, které ho připoutaly k zemi. Od té doby jsem spíše samotářský typ. Můj bratr se mi stal oporou a nejlepším přítelem jakého jsem si mohla přát. V patnácti jsem se rozhodla odejít z domu kvůli mému otci, který začal prohlašovat, že nejsem jeho dcera. Přestěhovala jsem se k babičce do Paříže. Našla jsem si zde nové přátele a začala jsem opravdu žít. Ovšem nic netrvá věčně. Babička již byla stará a nemocná. Doteď na ní se slzami v očích vzpomínám. Rozhodla jsem se přejít na tuto universitu a začít nový začátek.

Člověk// Eleria de Shi'-Tsuki

23. ledna 2014 v 12:46 | Tokito

Eleria de Shi'-Tsuki


Yangi's: 51
Č.Pokoje: 12

Věk: 16
Rasa: Člověk
Schopnost: Živel vody - 100%
Email: sondova.lucka@gmail.com

Vzhled: Špinavá blondýnka. Její vlasy jsou od přírody kudrnaté, většinou si je nechává volně rozpuštěné, ale občas si je splete do volných copánků. Mezi vlasy se schovává nenápadná, hebká tvář, na které jsou asi nejvýraznější oči, které jsou běžně nevýrazně hnědé, ale na slunci, při jistém úhlu, někomu mohou přijít až svítivě žluté, což vypadá trošku zvláštně. Další výrazností na jejím obličeji je definitivně pusa, která tvoří malé srdce. Eleria ráda nosí volné oblečení, nepřekáží jí, lehce s ním cloumá vánek větru... Má ráda kožené náramky a přívěsky na kůži, obzvlášť jeden náramek má k smrti ráda, nikdy by ho nesundala - náramek s runou "Wunjo", znázorňuje harmonickou rovnováhu duše. Tento náramek jí vyrobil její otec, který ji chtěl ochránit především před psychickou újmou..
Povaha: Věčně pozitivní, usměvavá, snaží se navodit dobrou náladu, i když se sama cítí mizerně - je to ten typ, co si své deprese raději řeší sama v duši, občas se ale stane, že se jí její žal vyvalí ve formě slz ve špatnou dobu, aniž by proti tomu mohla cokoliv dělat. Má ráda společnost i zábavu. Je trošku tvrdohlavá (dobrá, trošku více), stojí si za svým, nerada se mění. Hold chce žít svůj vlastní život, podle svého vědomí a svědomí. Vlastní něco jako "ohnivou vůli" - jakmile si řekne, že něco udělá, udělá to, aniž by k tomu měla nějaké připomínky, i když jí to někdo rozmlouvá. Má vcelku výdrž, sice si myslí, že je slabá, ale ve skutečnosti je to silná osobnost, co leccos vydrží. I když je kamarádská a má ráda společnost, je zpočátku introvert, než si dotyčný získá její důvěru. Do té doby je tajemná, jen těžko se odhaduje její pravá, neskrývaná povaha.

Historie: Začněme tedy pěkně od začátku. Její otec (můžete si všimnout, že jakmile mluví o rodině bez donucení, mluví většinou o něm), si vzal její matku, která byla démonem. On si jí vzal nedobrovolně, tedy dobrovolně, ale jen kvůli jistému kouzlu, neví se jakému, které ani on - mág, nedokázal prokouknout. Matka Elerii nenáviděla už od jejího útlého věku, jejího otce si obmotala kolem prstu, aby byla vždy ta, co má pravdu - tímhle stylem ovládala i celý její život. Eleriin bratr - Michaeliss se k ní přidal, zjistil, co je zač a dobrovolně s ní spolupracoval, tím zradil malou dívenku i svého otce, který ho nadevše miloval. Kouzlo později na manžela té démonické ženy ale muselo přestat působit, zjistil, co je jeho žena zač, s těžkým srdcem ji zabil, nemusel si to vyčítat dlouho, protože jeho syn, v té době sloužící zesnulé matce, ji pomstil. V té době bylo Eler 14 let, byl to pro ni opravdu těžký šok. Utekla. Utekla daleko a hledala úkryt před jejím vlastním bratrem. Našla ho, ale žila v nedůvěře, uzavřela se do sebe, bála se, celé to bylo jedna velká nejistota, jedinou jistotou jí byl ohýnek, díky kterému přežívala - ale co to bylo za život, přeci jen si ten oheň oblíbila - Bůh ví, proč se ten nestal živlem, který ovládá. Však nestačilo to, tak utíkala dál hledaje jistotu, byly to dva roky od té doby, co utekla. (Ne)šťastnou náhodou potkala kohosi (ten dotyčný nevypadal příliš přátelsky, ani nijak obyčejně), co povídal někomu jinému, že nastupuje na nějakou univerzitu, nechtěla ani slyšet detaily, důležité pro ni právě bylo, že tohle by mohlo být její záchranou. Měla si to však poslechnout do konce, protože... Protože vůbec netušila, co je ona univerzita zač a co ji tu čeká...

Vlkodlak// Monica Stone

12. ledna 2014 v 13:13 | Tokito

Monica Stone


Yangi's: 0
Č.Pokoje: 26

Věk: 165/20
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Oheň - 100%
Email: monikavagacova@gmail.cz

Vzhled: Malá, zlatá blondínka s prekrásnimy modrímy očami a dlhými blond vlasmi. Chudučká ale dobre osvalená, tažko ju je prehliadnuť. Piercing v pupku, jazyku a pravej nosnej dierke je pre ňu samozrejmosťou. Cigarety a alkohol ku mne neodmysliteľne patria.

Povaha: Keď ma stretnete na ulici väčšinou sa pozerám rovno do očí, som strašne drzá, arogantná a najradšej by som každého vyzvala na súboj, čo by sa dalo čakať od jedináčika ktorého mama rozmaznávala, som strašne agresívna a keď sa premením veľmi ťažko sa ovládam, ľudia odomňa oči klopia lebo sa ma boja. Rada sa predvádzam a hľadám si miesta na ktorých ma je vidno. Niekedy sú ale aj také dni keď idem s hlavou sklonenou a očami zaritými do zeme vtedy ma väčšinou niečo trápi.

Historie: Narodila som sa v Anglicku ale neviem kde. mama mi to nikdy nepovedala a ani kto je môj otec, neustále sme sa sťahovali ako by sa niečoho bála, už od malička som vedela že som vlkodlak pretože ním bola aj moja mama, narodila som sa tak. Dôležitá je podstata matky nie otca. Neskôr sme sa usadily vo veľkomeste kde si mama našla priateľa s ktorým som bola nútená bývať, nenávidela som ho, tie jeho trápne reči a to že vôbec niekedy niečo povedal vždy vo mne vyvolalo agresivitu. Nenávidela som ho. Zrazu som u mami nebola na prvom mieste ale on. Stavala som sa osamelejšou a spoločne víkendy strávene vo vlčej podobe s mamou sa stávali samotou. Raz keď som došla domov po neuspéšnom love, matka nebola doma a otčim sedel pred televízorom ako vždy opitý a chrápal, to ma tak rozčúlilo že som sa neovládla, premenila som sa a zabila som ho. Keď mama došla domov, strašne sa hnevala, pobily sme sa, a vyhodila ma z domu nech sa nevracam.Viac mi nebolo treba, odišla som a začala pátrať po svojom biologickom otcovy, stým že by som možno tam našla kúsok opory a tepla domova kde by som si zohriala kožuch. Pátrala som dlhé roky. Zistila som že môj biologicky otec zomrel aj zo svojou rodinou ale, že jeho syn išel študovať do Topie. Tak som sa rozhodla že začnem od začiatku a nájdem svojho nevlastného brata preto som sa sem prihlásila. Dúfam že je to vlkodlak nech môžme spolu loviť a žiť ako jedna svorka.
(Ukončeno) - Zabí nebo buď zabit

11. ledna 2014 v 13:17 | Tokito |  Akce

K ředitelce univerzity dorazila náhlá stížnost od mnohých studentů a obyvatel Topia~Yang, že jejich život se snaží ukončit (a to doslova) neznámá bytost. Jelikož ředitelka univerzity pozoruje každodenní život studentů a ví, že mnoho z nich mají buď už získanou schopnost a ti, co jí nemají bravůrně ovládají svou vrozenou rozhodla se.. Že právě VY pomůžete Topii~Yang se zbavit náhlého monstra.
Váš úkol Vás může stát slzy, krev ale i život buď Vás nebo Vašeho milovaného nebo úžasného přítele. Ale pamatujte, právě na Vás spoléhá celá naše univerzita, město a hlavně Slečna ředitelka.
Ředitelka školy
Slečna T.


Hon na monstrum se bude konat: 17.1.2014
Určená hodina setkání: 21:30
Místo konání: CHATChat byl pro tuto akci vybrán proto, že bude rychlejší domluva mezi všema a i rychlejší a zábavnější hra bez zdlouhavého a zbytečného čekání.
Prosím všechny, aby přišli v čas aby jsme se dohodli na pořadí psaní.

Pokud by Vám čas a den nevyhovoval, napište do komentářů a pokud by Vás bylo více, tak se akce dá popřípadě přehodit.
Hry se zůčastnili
Nicol Victorie Konerei - procenta
Richard Michael Lyerd - procenta
Danielle Rymmsey Martin - Yangi's
Lennette Rey-Harrigan - Schopnost
Eleanor "Elen" Karvin - Procenta
Rebecca "Becca" Gonzalles - Schopnost
William deSpain - Schopnost

Díky příjemné hry si hráči mohli vybrat, co za účast htějí z Vylepšení své získané schopnosti o 40%
Získat zdarma získanou schopnost dle svého výběru
Obdržet na svůj profil 40 Yangi's.

Circle Skills

5. ledna 2014 v 17:44 | Tokito

Herní kniha - Circle Skills
Procenta k získaným schopnostím nemusíte jen vyměnovat za získané Yangi's. Schopnosti můžete rovnou trénovat, a díky treninku dostanete přímo procenta k trénované schopnosti.

Aby Váš trénink, byl přijat, musí se konat v Circle Skills, bud jednolivě, nebo Vámi domluvenými skupinkama.
Vždy v jednom tréninku, trénujte pouze jednu schopnost, neplantej tři schopnosti do jednoho tréninku.
Schopnost, u které máte 100% je zbytečná trénovat, a už se nemá jak obodovat.
V knize bude vždy rozepsán, Vás trenink!

Procentování délky tréninku:
4 příspěvky v herní knize = 8%
7 příspěvků v herní knize = 15%
14 příspěvků v herní knize = 25%
20 příspěvků = 33%

!Každý jednotlivý příspěvek bude dlouhý minimálně 3 řádky.!

Po tom co trénink bude vykonán a rozepsán v knize Circle Skills se vydáte do knihy Book Skills, do které napíše pod svým jménem, jak dlouho jste trénovali (tudíž kolik příspěvků) a jakou schopnost jste trénovali.


Popis Circle Skills:
Je nově zrekonstruovaná budova, která se honosně tyčí kousek od studenských kolejí. I přes svou rekonstrukci se zachovali Gotické křivky, které zapadají do tohoto slohu. Považuje se za nejstarší objekt v celé Topiia~Yang a jeho výstavba se odhaduje na polovinu 12. Století. Při vstupu, velkýma dřevěnýma dvěřma, které jsou těžké a mají na sobě klepátka se ocitnete ve velké místnosti, ve které je dlouhý stůl s 36 židlemi. Uprostřed stolu povětšinou svítí po celé jeho délce dlouhé bílé svíčky. Na stolu můžete nalézt mnoho druhů knih, ale všechny jsou omotané silným řetězmi. Ani přes snahu zkušených kouzelníku, se knihy nikdy nepodařilo otevřít. Nikdo do dnes neví, co je v nich ukryto. Když se vydáte dál, po dlouhé chodbě ocitnete se na nádvoří, které je obrovské. Je obestavěno hradbou, která je napojena na hlavní budovu. Tudíž se ocitáte v nějakém pomyslném velkém obdelníku, který je vystlán tvrdým kachlovýma deskama, které na sobě mají různé ornamenty. Okolo tohoto obdelníku, na hradbách jsou svícny, které osvětlují celý obdelník. V budově nenajdete jakýkoliv jiný způsob osvětlení než jsou svíčky a mlhavě dopadající světlo slunce. Dnes se budova využívá jako výuková a cvičební učebna pro procenta získané schopnosti.
-Studenti mají dovoleno cvičit pouze na nádvoří, buď jednotlivě nebo ve skupinkách.
-Jakékoliv poškození budovy bude vysoce trestané!

Drak// Samantha Ray Bellisario

4. ledna 2014 v 17:46 | Tokito

Samantha Ray Bellisario


Yangi's: 66
Č.Pokoje: 74

Rasa: Drak
Věk: 198/19
Schopnost: Iluze - 100%
Email: SamanthaBellisario@seznam.cz

Vzhled: Samantha měří přibližně 169 centimetrů, takže je celkem celkem malá, ale přesto má výrazné, ženské křivky, které zahrnují trochu větší a pevné poprsí, úzký pas a trochu se rozšiřující boky, ale ne nijak hodně. Dlouhé, sytě červené vlasy, se ji většinou kroutí do vlnek, ale někdy je má zcela rovné a naprosto kontrastují s její světlou pletí. Svou tvář označuje jako nezajímavou, ale určitě ji dominují šedé oči, které se občas blýskají, jako kdyby byly stříbrné a díky jejím častým tmavým stínům celkem vynikají. V menším nosíku má piercing. Její plné malé rty prakticky svádí k polibkům a dolní ret zdobí další piercing.
Její dračí vzhled je naprosto odlišný. Tělo dorůstá do délky až 40 metrů a do výšky 25 metrů v kohoutku a je z větší části pokryto matnými černými šupinami. Břicho je pokryté o něco slabšími světlými šupinami. Celková stavba těla je velice masivní a robustní, samý sval. Křídla jsou proto také velice velká a silná, aby unesla váhu celého těla. Rozpětí křídel je skoro dvojnásobná - 70 metrů. Velice silná blána u křídel je červená, a na pár místech je lehce potrhaná. Na hlavě má pár ostrých rohů, největší měří něco přes 2 metry. Samotný ocas měří přibližně 15 metrů a je pokryt velice ostrými šupinami a je zakončen účinnou zbraní - ostrým trojzubcem.

Povaha: Co se její povahy týče, nedá zrovna popsat. Je velice proměnlivá. Z hotového milého andílka se v sekundě může stát celkem mazaná mrcha. Většinou je ale něco mezitím. Ve společnosti se vždy musí první trochu otrkat, ale poté se z ní stává přátelský, ukecaný jedinec, který má rád zábavu. Občas má ale dny, kdy je schopna si od sebe odradit všechny, kdo se na ni jenom podívá. Co se nemění, je její odvážnost. Ráda riskuje a překročuje hranice. Není nijak sdílná osoba a raději poslouchá, než aby musela mluvit o sobě.

Historie: Samantha se narodila v Kanadě. Měla poměrně šťastné dětství, už jen proto, že měla úplnou rodinu - nerozvedené rodiče a malého brášku, kterého naprosto zbožňovala. Měla jenom pár přátel, za to ale byli všichni skvělá parta. Její život se ale změnil, když ji bylo šestnáct let. S kamarádkou se vydali do Ottawi na několikadenní výlet. Tam je přepadl známí gang - její kamarádku zabili a vyhrožovali smrtí její rodině, pokud pro ně nebude pracovat. Samantha samozřejmě okamžitě všechno odkývala, jenom aby své milující rodiče a malého brášku udržela v bezpečí. Jenže neměla ani potuchy o tom, jaká práce to bude. Prostituce celé 4 roky musela uspokojovat spousty nechutných chlapů. Tam se poprvé dozvěděla o své schopnosti vytvářet iluze. Pomáhalo ji to tak překonat to, co musela dělat. A když zjistila, že může iluze přesunout i na jinou osobu, využila to k útěku. Jela hned zpět domů, kde ale zjistila, že její rodina byla zabita krátce po 3 letech, co zmizela. Pokusila se o sebevraždu - když chtěla skočit z útesu. Tam se ale poprvé proměnila ve draka. Rozhodla se tak pokusit žít a pár let se ani jednou nepřeměnila do své lidské podoby. Když to udělala, všechno co chtěla byla pomsta. Několik měsíců se snažila vystopovat ten gang a když se ji to konečně podařilo, proměnila se do dračí podoby a všechny je do jednoho pozabíjela. Od té doby uběhlo mnoho let a Samantha se bezcílně potulovala po světě převážně v dračí podobě. Na Sibiři narazila na pár draků, s kterými si doopravdy nesedla - od nich má potrhaná křídla. Byla rozhodnuta opět svůj život ukončit, ale zaslechla o Topii. A rozhodla se to zkusit. Jako poslední naději.
Anděl// Meena Kim Ashmein

3. ledna 2014 v 22:04 | Tokito

Meena Kim Ashmein


Yangi's: 0
Č.Pokoje: 47

Věk: 157/20
Rasa: Anděl
Schopnost: Způsobení bolest myšlenkou - 100%
Email: ria123456@azet.sk

Vzhled: Dlhé tmavo-čokoládové, miestami až takmer čierne vlasy jej v hustých vlnách pokrývajú takmer celý chrbát ako čokoládový vodopád. Lemujú jej úzku tvár, ktorá má jemne vyrezávané črty. V strede tváre sa, pochopiteľne, nachádza malý noštek, ktorý je jemne vyhrnutý dohora a posiaty takmer neviditeľnými pehami. Pod noštekom sa nachádzajú plné pery zdravej, svetlo ružovej farby. Nad lícnymi kosťami si nemôžete nevšimnúť úzke oči mandľového tvaru, ktoré majú zvláštnu bridlicovo sivú farbu s indigovým nádychom a večne uhrančivý pohľad.
Oči jej lemujú dlhé čierne mihalnice, ktoré však nie sú tak husté ako by chcela. Nad očami jej tróni pekne tvarované obočie, avšak cez to pravé sa jej tiahne až ku kútiku oka bledulinká jazva - pamiatka z detstva, keďže nebola najšikovnejšie ani najposlušnejšie dieťa. Vždy, keď sa usmeje sa jej spravia na lícach rozkošné jamky, ktoré dávajú jej tvári uličnícky výraz. Rada sa usmieva a keď jej pery odhalia žiarivo biele zuby, môžete si všimnúť, že jeden zub vpredu má málinko odlomený a má nenápadný predkus. Postavu má štíhlu a atletickú so žensky zaoblenými krivkami. Vzrastom je naozaj nízka, väčšina ľudí ju prevyšuje aj o hlavu, preto sa v dave ľahko stratí. Rada beháva a o tom svedčia aj nenápadne sa črtajúce svaly na lýtkach a stehnách. Má útly pás ale nie je nejako extra štíhla, takže sa nemôže pýšiť postavou modelky. Ona je však so sebou spokojná. Má dekolt ako sa patrí a peknú tváričku, ohyzdí ju leda tak tá jazva.

Povaha: Vždy máva na tvári prívetivý úsmev, ktorý zmierňuje pozorný pohľad jej sivomodrých očí. Jej silnou stránkou je hlavne zvedavosť, ak sa dá, z každého vytiahne čo najviac informácii, je nerada mimo deja. Síce rada chodí aj do veľkej spoločnosti, väčšinou uprednostní samotu či menšie skupinky. Vždy využije príležitosť, keď môže pomôcť či sa o niekoho alebo niečo postarať. Zvyčajne na seba berie zodpovednosť, hoci nie vždy je spoľahlivá.
Je vcelku úprimná, klame len v krajných prípadoch núdze. Ľahko sa nahnevá, keďže je dosť výbušná, no nikdy nie nadlho. Rýchlo odpúšťa, nevydrží sa na niekoho hnevať viac ako je nutné. Je hrdá a sebavedomá, niektorí by si boli pomysleli, že až namyslená či nadmerne samoľúba. Možno trošku namyslená je, no to len preto, že rada na seba púta pozornosť. Je to proste taká dobrá duša, ktorá sa stará o svoj imidž a prvý dojem.

Historie: História ako taká. Narodila sa niekedy na konci 19. storočia. Žila len s mamou v Taliansku, konkrétne v meste Bassan. Od malička ju vychovávala sama, o otcovi sa v ich malom domčeku nehovorilo vôbec a keď aj, tak s nenávisťou. Meena nikdy nechápala prečo jej matka nenávidela otca, kým nepodrástla a nemala už vek na to aby jej všetko vysvetlila. Jej otec bol uprchlík, ktorému sa podarilo utiecť z väznice. Úkryt si našiel veľmi výhodný- u mladej ženy, ktorá bývala úplne sama. Pravdaže, padla mu do oka, veď bola nádherná, mladá a ženská. Bohužiaľ to však nebolo vzájomné a tak to vyústilo k neželanému činu, pri ktorom sa stalo ešte niečo neželanejšie- Meena. Jej takzvaný otec ušiel a nechal tam mamu utápať sa v bolesti a depresiách. Neskôr zistila, že je tehotná a takmer šla na potrat ale niečo sa stalo. Vraj akoby jej v hlave niekto šťukol vypínačom a ona pocítila vrúcnu materinskú lásku k tomu malému neželanému stvoreniu. S nečakanou láskou ju vychovala, hoci k nej mala prechovávať nenávisť ako aj k jej biologickému otcovi. Ibaže ona učila svoju dcérku láske k dobrým ľuďom, tým správnym a nenávisť k tým zlým, ako príklad vždy udávala jej otca. Odmalička sa u nej prejavovala jej schopnosť, vďaka čomu sa jej ľudia stránili. Avšak nestala sa zakríknutou sivou myškou, naopak, snažila sa to vyrovnať jej samopašným správaním a klasickou symbolickou veselosťou. Po dovŕšení 16 rokov jej mama zomrela na tuberkulózu, ktorá v tej dobe celkom prevládala. Bol to pre ňu šok a tak sa odrezala od civilizácie a odišla na jeden zanedbaný ostrov. Vtedy to moc nevnímala a ani ju to netrápilo. Potom ju však niekto navštívil a nie leda tak niekto. Bol to ohromný fešák s doslova anjelskou tváričkou. Archanjel. Keď videl jej trápenie, dal jej návrh. Pomôže jej pri premene, pokiaľ mu niečo dá výmenou za jeho pomoc a premenu. Pravdaže to prijala. Ešte v tú noc prestala byť obyčajným človekom a stala sa jedným z anjelov. Rýchlo sa vžila do jej novej "role", ale prišla o to, čo sľúbila tomu archanjelovi. Nikdy o tom nehovorí, preto nikto nepozná toto jej tajomstvo. Len ona sama.


Vylepšování schopností

3. ledna 2014 v 17:16 | Tokito

Každý hráč, si zde při registraci vybral jedno schopnost z omezené nabídky. Tuto schopnost budeme nazývat jako vrozenou, jelikož jí má od svého narození. Ať už jí objevil ve svých sedmi letech či 20. Vrozenou schopnost ovládá 100%.

Postupem času sbírá Yangi's, které vyměňuje za nové a nové schopnost, které už si vybírá sám. Tyto schopnosti nazýváme získané. Získané schopnosti neumím ovládat hned 100%. A jak získanou schopnost ovládat 100%?

Velmi jednoduše, Yangi's jdou také vyměňovat za procenta u schopností ziskaných.
1 Yangi's = 2% získané schopnosti.
(Jednoduše; Částka kterou chceme vyměnit za procenta (Npř: 15Yangis). Násobíme 2. Tudíž 15x2=30. Tudíž za 15 Yangi's budeme mít 30 procent.)
Yangi's můžete kdykoliv vyměňovat za procenta, bez toho, aby jste čekali na 100 Yangi's.
Je na Vás, zda si vylepšíte získanou schopnost a nebo si dokoupíte další.

A nebo tréninkem získané schopnosti - Více inf.zde

U každé schopnosti jak vrozené tak získané máte procenta, aby jste věděli, jak schopnost ovládáte.
Pokud získanou schopnost budete hned od začátku používat, jako by jste jí uměli používat jako vrozenou, tak se Vám do toho velmi rád bude plést vypravěč a bude obracet Vaší ne100% schopnost proti Vám.

Při zájmu o vylepšení procent (Rovnou napiště i částku výměny), či nějakých nesrovnalostech se ozývejte na stránkový email.Čistka neaktivních č.1 UKONČENÁ

1. ledna 2014 v 6:00 | Tokito |  Čístky

Už jsou za náma přesně dna měsíce hrání. A náš počet na blogu přibil avšak jsou tu i takový co tu maj vytvořené postavy, které jsem neviděla hrát ani jednou. A protu je to čístka.

Čístka bude probíhat tak, že do komentáře napíšete své jméno a rasu.


Také na mou osobu směřovalo mnoho otázek o tom, zda je dovoleno mít více postav: ANO je.
Takže, pokud máte více postav, prosím, aby jste komentáře napsali odděleně.

Ti co se nezapíšou budou bez milosti smazáni z povrchu stránek. Avšak, pokud by poté chtěl někdo hrát, za postavu, která byla smazána, stačí mi napsat. A postava bude opět registrovaná.

Na zapsáni budete mít přesně týden od vydání článku. Tudíž do 8.1.2014.
Tuto značku naleznete v seznamu hráčů, u postav, které se zapsaly jako aktivní - ✓