Upír// Simon Holden

4. prosince 2013 v 20:14 | Tokito

Simon Holden


Yangi's: 20
Č.Pokoje: 17

Rasa: Upír
Věk: cc 200/21
Schopnost: Čtení myšlenek - 100%
Email: Nepřeje si být zveřejněn.

Vzhled: Jeho dokonale symetrický obličej je lemován špinavě blonďatými vlasy, které jsou přibližně po ramena zastřižené. Mezi kukadly má trošku širší a delší nos. Po dolní čelisti a kolem úst má vždy strniště. Jeho rty jsou dokonale tvarované do srdcového tvaru a přímo si říkají o políbení. Je vysoký přibližně 190 cm. Jeho tělo je dokonale vypracované. Jeho obvyklé oblečení je bílá košile, přes ni sako. Nosí k tomu oblekové kalhoty a sako, nebo kabát. Na levé ruce má vždy svoje hodinky a na krku má přívěsek, který dostal, je to kříž.

Povaha: Už podle jeho vzhledu by každý řekl, že je to slušný a milý člověk. Jenže zdání může klamat a v jeho podání dvojnásob. Je násilný a hrubý. Dostane vše, co si zamane a nedej Bože, aby se mu toho nedostalo. Samozřejmě tohle všechno schovává pod plášť vlídnosti a hodnosti. Je dokonale zákeřný, především když se jedná o něj a jeho osobnost. Vždy využije všech svých zbraní. Jeho hlas, způsob vyjadřování a mimika. Nikomu o sobě nic nepoví, přesto z Vás dokáže vytáhnout každou informaci o Vás. Je to velmi dobrý společník.

Historie: Simon se narodil jako nejmladší ze čtyř dětí v Anglii. Dvě starší sestry a jeden bratr. Bratr byl pouze o dva roky starší. Zatímco sestry nepřipravovaly na vdávání, Simon a jeho bratr Derek se prali jako malé děti. Najednou se mu Derek začal vzdalovat. Simon vždy byl na Dereka vázaný a tak z tohohle jeho činu byl nešťastný. Jednoho dne, o Vánocích ho Derek vytáhl z postele a společně šli ven. Všude byl sníh. Derek jednadvacetiletého Simona proměnil v upíra. Přesně 25. prosince se Simon stal upírem. Rodiče neunesli proměnu ani jednoho z nich. Oba se rozdělili a každý šel svou cestou. Oba si byli tak podobní. Simon následujících několik let má v mlze. Nic si nepamatuje. Ani to, jak zabíjel spoustu lidí jenom pro zábavu. Když začal vnímat dění kolem sebe, obě války skončily. Blížilo se 21. Století. Rozhodl se začít hledat místo, kde by mohl být šťastný.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama