Upír// Sean Williams

19. prosince 2013 v 18:06 | Tokito

Sean Williams


Yangi's: 30
Č.Pokoje: 60

Věk: 108/20
Rasa: Upír
Schopnost: Čtení myšlenek - 100%
Email: mlspa@seznam.cz

Vzhled: Sean měří něco přes 180cm a docela na sobě maká, takže si na svou postavu nemůže stěžovat. Má husté tmavě hnědé na krátko sestřižený vlasy. Na jeho obličeji největší pozornost upoutají nádherné modré oči, ale také plné, lehce narůžovělé rty. Na levém předloktí má vytetované pírko od konce přeměňující se v hejno ptáků. Co se týče oblečení… má docela dobrý styl, i když si toho nějak moc není vědom. Prostě na sebe hodí nějaké oblečení a jde. Ale i tak je se sebou docela spokojený.

Povaha: Má rád samotu i společnost, vždy podle nálady. Je docela hrdý a nic moc si nenechá líbit. Snaží se být většinou milý, ale do toho se spíš nutí, ale není to on. Je spíš… arogantní hajzl. Nemá rád závazky, přátel moc nemá, jelikož dost cestuje. Vztahy taky moc neřeší, ale holky mu chybí. Líbí se mu, když musí dělat něco pro to, aby si tu osobu získal. Ale nebaví ho to dlouho… potom prostě ztratí zájem a už si tý osoby nevšímá.

Historie: Sean se narodil ve Španělsku v jedné malé vesničce. Měl docela kruté dětství… jeho rodina byla docela bohatá a on byl navíc trochu silnější… Ostatní děti se mu v jednom kuse posmívaly a neměli ho rády. Sean takhle trpěl několik let, ale asi ve 14 letech se rozhodl se sebou něco udělat. Hodně tvrdě makal něž se spokojil se svou postavou. Už neměl problémy, ostatní mu spíš zaviděli. Jednoho dne se ale nechal svést krásnou upírkou, která ho přeměnila. Začal se vyhýbat ostatním lidem než se naučil být klidný i třeba u automobilové nehody, kde je spousta krve. Hodně cestoval a na stejné místo se vracel až třeba po 50 letech. Ale když se doslechl o tomhle místě, okamžitě se rozhodl, že to tu zkusí…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama