Drak// Izzy McCall

22. prosince 2013 v 17:58 | Tokito

Izzy McCall


Yangi's: 66
Č.Pokoje: 44

Věk: 18/144
Rasa: Drak
Schopnost: Oheň - 100%
Email: SammyDaniells@seznam.cz

Vzhled: Průměrně vysoká dívka (170 cm) s dlouhými, rovnými vlasy, které ji splývají až kousek nad zadek. Přirozeně jsou blonďaté, ale má je obarvené na světle fialovou barvu a k tomu má modré ombre. Její pronikavé, modrošedé oči na jejím kulatém obličeji vynikají asi nejvíc, poté malé, plné rty. Má hubené, ploché bříško a dlouhé hubené nohy.
Její dračí vzhled je naprosto jiný. Zatímco v lidské podobě by ji ostatní mohli považovat za roztomilou a nevinnou, v dračí podobě už jen na pohled vypadá nebezpečně. Má velmi mohutné tělo, s obrovskými křídly, které mají rozpětí několik metrů. Celé tělo ji pokrývají červené, tvrdé šupiny. Přes celý krk, po hřbet až po konec ocasu se ji táhnout špičaté ostny.

Povaha: Izzy je velmi veselá dívka, která září optimistickou náladou, kterou většinou dokáže nakazit lidi kolem ní. Ráda se baví a nemá ráda, když je dlouho o samotě, nebo když nemá co dělat. I přesto, že je většinou bláznivá, je i rozumná. Mezi její slabosti patří netrpělivost a ovládání sama sebe. Většinou se nechá unést svými emocemi. Dřív mluví, než myslí a to ji občas pěkně ztěžuje život. Je kamarádská a pravdomluvná. Když se jí něco nelíbí, nebojí se to říct. Její optimistickou náladou ale zakrývá trauma, které si prožila. Snaží se vypadat co nejvíc vyrovnaně, i když uvnitř se trápí.


Historie: Narodila se do milující rodiny. Měla skvělé dětství, spousty kamarádů, s kterými trávila většinou času. Nejbližší si byla se starší sestrou Samanthou. Všechno bylo perfektní, do jejích 10 let. To se u ní začala projevovat její schopnost ovládání ohně. Neuměla jí ovládat a vůbec nevěděla co se s ní děje. Byla rozrušená a nedopatřením zapálila její dům. S rodiči a sestrou uvnitř. To Izzy neunesla. Utekla a byla na útěku mnoho let. Svou schopnost se plně naučila ovládat a stejně tak přeměny do draka, které se u ní projevily krátce po 11 narozeninách. I po tomto traumatu se Izzy dala po několika desítkách let dohromady a pomalu se začala opět projevovat její optimistická nálada. Na její minulost se snaží nemyslet a zapomenout na ni. Ví, že by jinak opět skončila několik let v depresích. Na Topii narazila náhodou a tak se sem rozhodla jít.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama