Prosinec 2013

Anděl// William DeSpain

30. prosince 2013 v 22:52 | Tokito

William DeSpain


Yangi's: 30
Č.Pokoje: 63

Věk: 847/18
Rasa: Anděl
Schopnost: Živěl vzduch - 100%
Světlo - Vytvoření či zhasnutí světla - 0%
Email: 10safira10@seznam.cz

Vzhled: Will je vysoké postavy, obvykle převyšuje každého ve své blízkosti, dvojnásob ženy. Život ho podrobil mnoha zkouškám a to je jeden z důvodů, proč má atletickou postavu. Ale nenechte se zmást, umí rozdávat i pěkné rány. Na hlavě má většinou jakýsi blonďatý rozcuch. Obličeji dominují hluboké čokoládové oči, ve kterých se leskne staletá moudrost a neuvěřitelná trpělivost. Často se mu mění jejich barva podle nálady od modré po černou. Na rtech mu často hraje upřímný úsměv, ale ještě častěji se za ním skrývají úplně jiné emoce. Za ta staletí už se hodně uskromnil a tak na něm teď nemůžete vidět většinou jen tmavé nebo čistě bílé oblečení. Jakožto anděl je zvyklý, že je obklopený světlem a tak není divu, že má na krku třpytivý stříbrný řetízek. Od něj se táhne tetování skoro jako součást řetízku. Jsou to různé klikyháky, které se táhnou přes pravou část hrudi, po boku až na pas. Na levé části hrudi má vypálený kříž, jako připomínku na starý život.
A ještě menší dodatek ohledně křídel : Sametově hebká, neuvěřitelně citlivá, bílá a zmizí vždy, když chce.

Povaha: Díky své andělské duši je obdarován téměř nekonečnou trpělivostí. Jen tak něco ho nevytočí, ale naopak ho i máloco potěší. Není uzavřený, ani to není extrovert, spíše něco mezi tím. Díky svému věku se naučil využívat emoční masky. Ačkoli zvenčí vypadá uraženě, uvnitř na vás může chystat bolestivou pomstu. Dále... Je to ukázkový příklad flegmouše, co k tomu dodat. Docela snadno si získává přátelé díky andělskému zevnějšku i vnitřku. Asi dvakrát za celý jeho dlouhý život vybuchl, pokaždé to mělo obrovské následky, nevyjímaje jeho psychický pokles. Dokázal se sice vzpamatovat, avšak rány nosí na duši pořád. Když má dobrou náladu, dokáže být hodně ukecaný, za špatné nálady naopak mlčenlivý. Když chce, umí být hodně hravý. Co se týče žen, ehm.... To necháme jen s připomínkou na věk. Takže shrnutí? Trpělivý, vyrovnaný, klidný, hravý, veselý....

Historie: Narozen ve 12. století ve Francii za vlády Ludvíka VII.. V dětství byl více než spokojený. Měl rodiče, bratra a malinkou sestřičku. První rána v jeho životě byla smrt obou sourozenců a matky. Netušil, jak se to stalo. Netušil, proč se to stalo. Prostě přišel domu jako vždy, když byl pást ovce a našel doma mrtvé. Po jeho otci jakoby se zem slehla. V ten objevil svá křídla. Díky žalu a touze zmizet, se objevila hebká a zářivá jako stříbro. Lekl se sám sebe a utekl. Toulal se dlouho, než ho našel jiný anděl a vychoval ho. Naučil ho vše, co umí. Stal se pro něj druhým otcem. Po nějákých 40 letech se rozhodl odejít. Toulal se světem, pomáhal kde mohl, stával se tuláckým léčitelem. Vznikla o něm dokonce i legenda, ale i ta byla časem zapomenuta, stejně jako on. Po dlouhých staletích už byl unavený a zraněný na duši díky tolika zradám od lidí. Nejhorší rána pro něj byla, když ho chytili za kacířství a čarodějnictví a označili ho za syna pekel. Vypálili mu do masa kříž, aby nikdy nezapomněl. A také že nezapomněl. Utekl, ale pamatoval si...
Kdybych vám tu měl popisovat celý jeho životopis, byli by jsme tu opravdu hodně dlouho, přeci jen.... 800 let není chvilka.... Ale to důležitější : O Topii se dozvěděl od ostatních andělů. Doufal, že to bude místo, kde si konečně odpočine a dá průchod svým emocím....

(Ukončená) Akce.3 - Vánoční nálada

22. prosince 2013 v 18:26 | Tokito |  Akce
Hohoho.. Slyšíte? To už známý Ježíšek či u Vás Santa Claus leze komínem, dveřma či oknem. Vánoční atmosféra se už nedá odmítnou nikde, a hltne do sebe i kdejakéhlo antivánoční individium. Vánoce jsou plné zvyků a tradic, které se předávají z generace na generaci a buď se mírně mění a nebo stále zůstávají na tuta tata stejné, protože to tak měla ráda i naše pra pra babička.

U nás v domácnosti vladné mírně vylepšená tradice na nový rok. Jiné rodiny většinou na oběd či po většinu dne jí hráchovou polévku a nesmí se nic jíst s peřím, protože se říká, že štěstí uletí oknem. Ale u nás to je přesně naopak. Chrách nejíme a štěstí si vždy necháme uletět tak ironicky, že si dáme přímo na oběd pečenou kachnu. Ještě větší ironii je, že pokaždé, když jsme tento zvyk na nový rok snažili dodržet, tak nám štěstí i tak proklouzlo mezi prsty. A od dob, kdy jíme onou kachnu na oběd si myslím, že štěstí se nás mírně drží. Samozřejmě musím zaklepat!

A jak už Vám může být jasné, tato akcička je velmi jednoduchá a oddechová už jen proto, že jsou Vánoce.
-Jaké netradiční či tradiční zvyky se slaví u Vás v období Vánoc a nového roku? -

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doba trvání akce: 22.12.2013 - 1.1.2013
Vaše tradice a zvyky posílejte pod tento článek. Komentáře jsou moderovány.
Yangi's: Všichni dostanou po 25.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Celkém rozdáno bodů 75 Yangi's
Rozdáno mezi 3 hráče.

Eleanor "Elen" Karvin
Nicol Victorie Konerei
Richard Michael Lyerd

Všichni po 25 Yangi's

Člověk// Leena Alycia Darken

22. prosince 2013 v 18:04 | Tokito

Leena Alycia Darken


Yangi's: 36
Č.Pokoje: 80

Věk: 15
Rasa: Člověk
Schopnost: Iluze - 100%
Email: lasky.jane@gmail.cz

Vzhled: Jej celkom bledej tvári dominujú malé hnedé kukadlá, tie si zvykne zvýrazniť ceruzkou alebo riasenkou, pod nimi nos, ktorý často strká tam, kam nemá a slaboružové plné pery. Často na nich pohráva úsmev. Tvár jej lemujú žiarivé blonďavé vlasy siahajúce tesne pod ramená. Pár pramienkov je o niečo tmavších, než ostatné. Vlasy si takmer nikdy nezopína do copov ani ničoho podobného, maximálne v nich nájdete malú mašličku alebo čelenku. Ofinu má na stranu a zakrýva jej ľavé oko, nad ktorým má menšiu jazvu ešte od detstva. Jej štýl obliekania je pestrý. Nemá rada ružovú, ale inak všetky ostatné farby farby áno, najmä svetlé. Často však na nej uvidíte aj tmavšie farby, čiernu, hnedú a podobne. Má cítenie pre módu, takže dokáže farby dobre zladiť. Typické pre ňu sú ako aj obyčajné tričká a mikny, tak tiež košele, svetríky či dokonca aj šaty. Na krku nosieva zvyčajne nejaký náhrdelník a v ušiach malé náušnice, inak si na šperky moc nepotrpí.

Povaha: Leen je priateľské a milé dievča. Dokazuje to úsmev, ktorý jej skoro vždy hrá na perách. Je to taký malý anjelik, teda aspoň jej výzor budí taký dojem. Často však býva aj drzá, ak si to niekto zaslúži. Nebojí sa použiť svoj pestrý slovník. Keď ju ovláda hnev, jednoducho nejde zastaviť. Neraz sa tak pustila aj do šarvátok so sokyňami, ktoré ju urážali. Je rada v spoločnosti ľudí a baví sa. Kamaráti pre ňu znamenajú všetko a pomôže im v každom prípade. Občas má naopak chvíle, keď chce byť sama a buď si číta, alebo len tak premýšľa. Nemá rada moc športy a beh už vôbec nie, takže moc dobrú kondičku nemá. Na postave to však nevidieť. Ani to, že miluje sladké. Často si dokáže zavariť na dobrý problém, no z neho sa skoro vždy aj dokáže rafinovane vyhrabať. Neriadi sa pravidlom dvakrát meraj a raz strihaj, do všetkého sa vrhne po hlave, čo ju neraz dostalo do problémov. Keď niečo chce, tak to aj získa, aj keby ju to stálo veľmi veľa. Vždy musí mať posledné slovo a väčšinou pre svoju tvrdohlavosť rozpútava hádky. Nemá rada pavúky a všetok otravný hmyz. Medzi otravný hmyz patrí pre ňu aj zopár ľudí, ktorých nemá rada.

Historie: Leen, celým menom Leen Alicia Darken sa narodila pred pätnástimi rokmi v Taliansku rodičom Micaelovi a Elis. Spolu s o rok staršou sestrou Beckou a o 6 rokov starším bratom Kaiom bývali v dome na kraji Ríma. Leen a Becka si vždy dobre rozumeli, no s bratom nie. Bol akýsi...divný. Utiahnutý, nerozprával sa s nikým, ani s rodičmi. Mama pracovala ako sekretárka v jednej firme a otec v továrni. V škole Leen vynikala výbornými známkami. Dobre sa učila a rodičia na ňu boli hrdí. Leen dosiahla 13 rokov a vtedy sa stala jej rodine strašná nehoda. Mama s otcom sa jeden deň nevrátili domov z každoročných mestských slávností. S Beckou ich išli hľadať, no ako keby sa po nich zľahla zem. Strašne sa o nich báli. Išli na políciu, no tá tiež nič nenašla. Všetko to začala riešiť aj sociálka, chceli ich dať do adoptívnej rodiny, no našťastie si ich k sebe vzala bývať ich teta, mamina sestra. Postaršia, milá pani. S Beckou teda bývali u nej. Záhadné zmiznutie rodičov ich trápilo stále, no neopúšťala ich nádej, že môžu byť ešte živí. Teta, teda ich adoptívna matka, Mary, obe dievčatá poslala študovať na školu v meste Yang. A teraz je tu. Pred ňou nová šanca - brána do nového života.

Drak// Izzy McCall

22. prosince 2013 v 17:58 | Tokito

Izzy McCall


Yangi's: 66
Č.Pokoje: 44

Věk: 18/144
Rasa: Drak
Schopnost: Oheň - 100%
Email: SammyDaniells@seznam.cz

Vzhled: Průměrně vysoká dívka (170 cm) s dlouhými, rovnými vlasy, které ji splývají až kousek nad zadek. Přirozeně jsou blonďaté, ale má je obarvené na světle fialovou barvu a k tomu má modré ombre. Její pronikavé, modrošedé oči na jejím kulatém obličeji vynikají asi nejvíc, poté malé, plné rty. Má hubené, ploché bříško a dlouhé hubené nohy.
Její dračí vzhled je naprosto jiný. Zatímco v lidské podobě by ji ostatní mohli považovat za roztomilou a nevinnou, v dračí podobě už jen na pohled vypadá nebezpečně. Má velmi mohutné tělo, s obrovskými křídly, které mají rozpětí několik metrů. Celé tělo ji pokrývají červené, tvrdé šupiny. Přes celý krk, po hřbet až po konec ocasu se ji táhnout špičaté ostny.

Povaha: Izzy je velmi veselá dívka, která září optimistickou náladou, kterou většinou dokáže nakazit lidi kolem ní. Ráda se baví a nemá ráda, když je dlouho o samotě, nebo když nemá co dělat. I přesto, že je většinou bláznivá, je i rozumná. Mezi její slabosti patří netrpělivost a ovládání sama sebe. Většinou se nechá unést svými emocemi. Dřív mluví, než myslí a to ji občas pěkně ztěžuje život. Je kamarádská a pravdomluvná. Když se jí něco nelíbí, nebojí se to říct. Její optimistickou náladou ale zakrývá trauma, které si prožila. Snaží se vypadat co nejvíc vyrovnaně, i když uvnitř se trápí.


Historie: Narodila se do milující rodiny. Měla skvělé dětství, spousty kamarádů, s kterými trávila většinou času. Nejbližší si byla se starší sestrou Samanthou. Všechno bylo perfektní, do jejích 10 let. To se u ní začala projevovat její schopnost ovládání ohně. Neuměla jí ovládat a vůbec nevěděla co se s ní děje. Byla rozrušená a nedopatřením zapálila její dům. S rodiči a sestrou uvnitř. To Izzy neunesla. Utekla a byla na útěku mnoho let. Svou schopnost se plně naučila ovládat a stejně tak přeměny do draka, které se u ní projevily krátce po 11 narozeninách. I po tomto traumatu se Izzy dala po několika desítkách let dohromady a pomalu se začala opět projevovat její optimistická nálada. Na její minulost se snaží nemyslet a zapomenout na ni. Ví, že by jinak opět skončila několik let v depresích. Na Topii narazila náhodou a tak se sem rozhodla jít.


Upír// Sean Williams

19. prosince 2013 v 18:06 | Tokito

Sean Williams


Yangi's: 30
Č.Pokoje: 60

Věk: 108/20
Rasa: Upír
Schopnost: Čtení myšlenek - 100%
Email: mlspa@seznam.cz

Vzhled: Sean měří něco přes 180cm a docela na sobě maká, takže si na svou postavu nemůže stěžovat. Má husté tmavě hnědé na krátko sestřižený vlasy. Na jeho obličeji největší pozornost upoutají nádherné modré oči, ale také plné, lehce narůžovělé rty. Na levém předloktí má vytetované pírko od konce přeměňující se v hejno ptáků. Co se týče oblečení… má docela dobrý styl, i když si toho nějak moc není vědom. Prostě na sebe hodí nějaké oblečení a jde. Ale i tak je se sebou docela spokojený.

Povaha: Má rád samotu i společnost, vždy podle nálady. Je docela hrdý a nic moc si nenechá líbit. Snaží se být většinou milý, ale do toho se spíš nutí, ale není to on. Je spíš… arogantní hajzl. Nemá rád závazky, přátel moc nemá, jelikož dost cestuje. Vztahy taky moc neřeší, ale holky mu chybí. Líbí se mu, když musí dělat něco pro to, aby si tu osobu získal. Ale nebaví ho to dlouho… potom prostě ztratí zájem a už si tý osoby nevšímá.

Historie: Sean se narodil ve Španělsku v jedné malé vesničce. Měl docela kruté dětství… jeho rodina byla docela bohatá a on byl navíc trochu silnější… Ostatní děti se mu v jednom kuse posmívaly a neměli ho rády. Sean takhle trpěl několik let, ale asi ve 14 letech se rozhodl se sebou něco udělat. Hodně tvrdě makal něž se spokojil se svou postavou. Už neměl problémy, ostatní mu spíš zaviděli. Jednoho dne se ale nechal svést krásnou upírkou, která ho přeměnila. Začal se vyhýbat ostatním lidem než se naučil být klidný i třeba u automobilové nehody, kde je spousta krve. Hodně cestoval a na stejné místo se vracel až třeba po 50 letech. Ale když se doslechl o tomhle místě, okamžitě se rozhodl, že to tu zkusí…


Upír// Annie Wise

13. prosince 2013 v 19:25 | Tokito

Annie Wise


Yangi's: 0
Č.Pokoje: 18

Věk: 18
Rasa: Upír
Schopnost: Ovládání počasí (Dokáže ovládat jen bouřku) - 100%
Email: Nepřeje si být zveřejněn.

Vzhled: Na to, jak je malá, je silná… Je přece upír. Lidé, kteří ji znali dříve, by ji dnes těžko poznali, jelikož její světlé vlasy prošly změnou a jsou černé a dlouhé do pasu. Ofinu má ostříhanou kousek do očí. Její oči… Záleží na její náladě. Buďto jsou rudé jak žhavé uhlíky, nebo modré jak safíry. Nosík posazený mezi ty dvě kukadla je drobounký. Jemné rtíky, většinou zkroucené do úsměvu, většinou dávají něžné polibky. Její postava, 167 cm vysoká, je hubená. (Velikost košíčků podprsenky raději rozebírat nebudeme). Na krku má obvykle blesk… Menší verzi pravého blesku. Její oblečení je různé. Většinou si sama vytváří to, co si potom vezme na sebe.

Povaha: Utíkat! To je nejlepší možnost, když její oči zrudnou. To je naštvaná a neví o sobě. Nelítostně vraždí a ničí cokoliv, co ji štve. V momentě, kdy zmodrají, neví, co předtím udělala. A kdokoliv se jí to bude snažit připomenout, odvětí, že ona za to nemůže. V klidové části svého já je hodná. Sice je sebevědomá, dokáže se bavit skoro s každým. Nevyhledává konflikty… moc.

Historie: Část, kterou nezná: Narodila se v Blackshearu, v Gruzii (USA) dne 15.2.. Její matka se jmenovala Tereza Austinová a otec Peter Austin. Měla o dva roky mladší sestru Hannah. Její původní jméno bylo Rose Austinová. Když společně jeli na větší rodinný výlet, do jejich auta narazil autobus. Jejich auto začalo hořet. Nestihli se zachránit rodiče, protože plameny auto pohlcovaly rychle, vytáhli z auta malou Rosinku a Hannah. Hannah nepřežila převoz do nemocnice a Rose, když se probrala, nic si nepamatovala. Úřady našly její jedinou příbuznou kdesi v Kanadě a od své tety Alberty Wiseové dostala nové jméno, Annie Wise. Dostala i nový život. Část, kterou si pamatuje: Její noví život začal jménem a přestěhováním se do Kanady. Bydlela u tety Alberty ve městě Virden. Netušila nic o jejích rodičích, jenom to, že už nejsou. Pamatovala jsi ale pohled na sestru, která bojovala o život. Nic víc. Po čase ji teta prozradila, že zemřeli při autonehodě. Ve dvanácti letech ji pokousal upír a ona se změnila. Jenže s proměnou přišla i touha po krvi. Nikdo ji neučil, jak ovládat svůj hlad. Zakousla několik lidí, než zjistila, že v místní nemocnici mají krve dost. Začala vykrádat nemocnici. Jenže ani tohle moc dlouho nevydrželo a tak se vydala na cestu. Rozloučila se s tetou, která jí chtěla pomoct, protože o ní věděla, že je upír. Sice patřila k tzv. Upírobijcům, kteří ji pronásledovali. Ale byli to pouze lidé z města. Teta jí dala pouze náskok. Annie utíkala do spojených států. Byla tak blízko původnímu domovu, ale nevěděla to. Pak se v osmnácti vydala k Topii, který je tak blízko jejímu domovu u tety. Ve Topii dostala nový domov.

Upír// Taki Van Nathan

8. prosince 2013 v 12:26 | Tokito

Taki Van Nathan


Yangi's: 30
Č.Pokoje: 11

Věk: 113/17
Rasa: Upír
Schopnost: Způsobení boles myšlenkou - 100%
Email: MamDveKozy69@seznam.cz

Vzhled: Jak je známo upíří maj velmi bledou plet' a to znamená že ani u něj to není vyjímkou , Bledou pokožku podtrhují jeho černo černe očí plne smrti, bolesti a nekončící temnoty.Lesklé havraní vlasy co mu sahaj k pulce jeho zjizveneho krku jsou zrovna jeho vyzitkou upíra , vzhled zdědil hlavně po otcovi který kdysi dávno studoval na škole kam ted' nastupuje on , ale ma i dívči rysy na obličeji třeba dlouhe řasy a rty ktere jsou ve světle jemně naružověle , takový roztomilejší prvek na to jaka je to povaha , vysoký je sotva 160 cm možná je i nižší je asi nejmenší z cele svojí žijící rodiny i z holek ale neznamená to když je malí je i mín nebezpečný spíš naopak. Roztomilost je i v usměvu který on nemá.A možná že vás okouzlí hraný usměv.Má par jízev na břichu a zádech.Ma male tetování na levem boku , znak klanu.

Povaha: Povaha?Dá se popsat jednim jediným slovem: Bezcitný.Už od mala Miloval a Miluje sledovat vraždy a využívat svého vzhledu nevinného chlapečka na manipulaci lidích , Co by jste taky čekali od maleho kluka s roztomilím výrazem v obličeji? Asi těžko že vas zabije nebo vysaje do kapky krve.Když to vemu z jiného uhlu možná je i kapku soutěživý to je asi kvuli jeho neuvěřitelně velkemu egu , neumí prohrávát a když prohraje nese tu skutečnost prohry velmi těžce , Taky by se dal popsat jako workoholik , posedlí svou prací vraždit. Nesnaší když se okolo něj kdokoliv točí , miluje samotu.Možná že je to okoukane ale víc žije ve tmě.Je to tichý společník, rád sbíra všemožne informace a pak to používá proti neurčitým osobám

Historie: Narozdil se v Londýně nejslavnějšího a nejobavanějšího klanu v te době a i když byl nejmladší v rodině tak dětstvý prožil štastně ve smrti a v neštěstí,Jeho rodiče se několikrát rozvedli a dali do kupy takže v domacnosti byl furt někdo na někoho naštvaný.Pubertu začal prožívat v 106 letech puberta u upíru se projevuje tak že chtěj zabít sve sourozence , a on zabil všechny až do jednoho ten mu utekl a nikdy ho nespatříl.Bolestna strata čtyřech dětí, Rodiče se pomalu nemohli na mě podívát ,Jednoho dne když jsme se náhodou setkali mi řekli že mě přihlásili do školy jmenem Yang, nechci tam ale co se dá dělat? Musím.

Upír// Simon Holden

4. prosince 2013 v 20:14 | Tokito

Simon Holden


Yangi's: 20
Č.Pokoje: 17

Rasa: Upír
Věk: cc 200/21
Schopnost: Čtení myšlenek - 100%
Email: Nepřeje si být zveřejněn.

Vzhled: Jeho dokonale symetrický obličej je lemován špinavě blonďatými vlasy, které jsou přibližně po ramena zastřižené. Mezi kukadly má trošku širší a delší nos. Po dolní čelisti a kolem úst má vždy strniště. Jeho rty jsou dokonale tvarované do srdcového tvaru a přímo si říkají o políbení. Je vysoký přibližně 190 cm. Jeho tělo je dokonale vypracované. Jeho obvyklé oblečení je bílá košile, přes ni sako. Nosí k tomu oblekové kalhoty a sako, nebo kabát. Na levé ruce má vždy svoje hodinky a na krku má přívěsek, který dostal, je to kříž.

Povaha: Už podle jeho vzhledu by každý řekl, že je to slušný a milý člověk. Jenže zdání může klamat a v jeho podání dvojnásob. Je násilný a hrubý. Dostane vše, co si zamane a nedej Bože, aby se mu toho nedostalo. Samozřejmě tohle všechno schovává pod plášť vlídnosti a hodnosti. Je dokonale zákeřný, především když se jedná o něj a jeho osobnost. Vždy využije všech svých zbraní. Jeho hlas, způsob vyjadřování a mimika. Nikomu o sobě nic nepoví, přesto z Vás dokáže vytáhnout každou informaci o Vás. Je to velmi dobrý společník.

Historie: Simon se narodil jako nejmladší ze čtyř dětí v Anglii. Dvě starší sestry a jeden bratr. Bratr byl pouze o dva roky starší. Zatímco sestry nepřipravovaly na vdávání, Simon a jeho bratr Derek se prali jako malé děti. Najednou se mu Derek začal vzdalovat. Simon vždy byl na Dereka vázaný a tak z tohohle jeho činu byl nešťastný. Jednoho dne, o Vánocích ho Derek vytáhl z postele a společně šli ven. Všude byl sníh. Derek jednadvacetiletého Simona proměnil v upíra. Přesně 25. prosince se Simon stal upírem. Rodiče neunesli proměnu ani jednoho z nich. Oba se rozdělili a každý šel svou cestou. Oba si byli tak podobní. Simon následujících několik let má v mlze. Nic si nepamatuje. Ani to, jak zabíjel spoustu lidí jenom pro zábavu. Když začal vnímat dění kolem sebe, obě války skončily. Blížilo se 21. Století. Rozhodl se začít hledat místo, kde by mohl být šťastný.


Vyhodnocení aktivity *LISTOPAD 2013*

2. prosince 2013 v 19:26 | Tokito |  Vyhodnocování aktivity

Vyhodnocení aktivity Listopadu 2013


Hráči, co se zde nenašli se bohužel do hry nezapojili vůbec. V seznamu můžete najít i hráče, kteří se zůčasnili opravdu minimálně a i ti jsou za hru nějak obodováni.

Kdyby byly ohledně bodování aktivity nějaké nesrovnalosti, tak se nebojte zmínit do komentářů.

Děkuju Vám za aktivitu a doufám, že se opět zvedne, jako na začátku měsíce.

Jacey Mea Mikkoi: 2 Yangi's
Philip Leviath: 4 Yangi's
Eleanor "Elen" Karvinová: 30 Yangi's
Elinor Monethy: 10 Yangi's
Dellilah Daimonion: 10 Yangi's
Itsuke Ritchi: 13 Yangi's
Christian "Neo" Nephilin: 3 Yangi's
Matthew Harley: 30 Yangi's
Daniele Rimmsey Martin: 24 Yangi's
Nathan Ledger O'Braien: 20 Yangi's
Nicol Victorie Konerei: 30 Yangi's
Rebecca "Beca" Gonzalles: 30 Yangi's
Richard Michael Lyerd: 15 Yangi's
Blue Wolf: 3 Yangi's