Vlkodlak// Danielle Rimmsey Martin

10. listopadu 2013 v 22:42 | Tokito

Danielle Rimmsey MartinYangi's: 195
Č.Pokoje: 90

Věk: 370/19
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Způsobení bolesti myšlenkou - 100%
/Možnost výběru další schopnosti/
Email: natynnka.k@seznam.cz

Vzhled: Dívka, kterou byste na ulici pravděpodobně přehlédli. Viděli byste pouze dívku s pohledem zabodným do chodníku, takže byste neměli skoro ani šanci zahlédnout její tvář. Rovné havraní vlasy ji splývají až několik centimetrů pod prsa. Má elektricky modré oči, orámované černými hustými řasami, které neumějí lhát. Delší nos a malé plné rty, které se málokdy roztáhnou do upřímného úsměvu. Měří přibližně kolem 165 centimetrů a může se pyšnit štíhlou atletickou a vypracovanou postavou s dlouhýma nohama, nehledě na to, že toho sní tolik, co 2 metrový chlap. Tělo ji zdobí mnoho tetování.(1. - Pravé lýtko 2. - Pravý bok 3. - Páteř 4. Levá lopatka 5. Levá ruka 6. Pravé zápěstí 7. Pravé předloktí)


Povaha: Danielle je velmi uzavřená dívka, která se díky své minulosti stala nedůvěřivou vůči všem. Důvěru si u ní musíte zasloužit a rozhodně jí nezískáte ze dne na den. Pokud se vám povede získat si její přátelství, získáte také přítelkyni, která vás neopustí a vždy se vám bude snažit pomoci. Ve společnosti si jí pravděpodobně nevšimnete, jelikož je tichá a vždy je raději někde, kde má klid a hlavně samotu, ovšem jestli je mezi lidmi, s kterými si rozumí, z tiché dívky se stává zábavná a ve společnosti i odvážná a skoro bez zábran. Je také velmi bojovná a nenechá se nikým jen tak zadupat do země. Pokud ji naštvěte, v lepším případě se pouze otočí na patě a nebude se s vámi dále zabývat. V tom horším můžete přijít o pár zubů. Má dny, kdy je velmi náladová a může ji rozhodit každá maličkost, ale většinou ji nerozhodí nic a zůstává klidná. Je velice rozumná a díky její lásce ke knížkám a spousty let, kterých prožila, získala mnoho vědomostí a zkušeností. Nejraději tráví čas s knížkou v ruce nebo někde v lese, kde může naslouchat zvukům přírody.

Historie: Danielle je původem pravá indiánka, z kmene Apačů a vyrůstala na planinách v Texasu. Byla dcerou náčelníka kmene. Její dětství by se mohlo považovat za šťastné ale i tragické. Mohla volně běhat po pláních a po lesích, kde se stala velmi vynalézavou a trpělivou při lovu zvěře. Dokonce se dokázala připojit ke smečce vlků a díky tomu ji přezdívali "Modrý vlk". Její otec na ni ale kladl velmi velké nároky a tak se musela učit spousty věcem, musela být otci neustále po boku a s ostatními dětmi si nemohla hrát. Musela se naučit bojovat tak dobře, aby v pouhých 6 letech dokázala porazit dospělého indiána. Díky tomu se však stala silnou, rychlou a mrštnou bojovnicí. Vše se ale zvrtlo jedné noci, kdy byl úplněk v plné síle. Její otec zabil vlka ze smečky, s kterou Danielle pobývala všechen volný čas. Danielle se rozzuřila tak, že se projevila její schopnost ubližování pouhou myšlenkou. Smrtelně zranila jednoho indiána a několika dalším způsobila další mnohá zranění. Následně se proměnila ve vlka. Byla to její první přeměna a obrátila se proti ní celá vesnice. Další den, když se probudila a z uplynulé noci si nic nepamatovala, vrátila se do vesnice. Tam ji ale vyhnali. Zjistila, že zabila několik indiánů. Tu vinu Danielle nemohla unést a tak v pouhých 8 letech utekla. Ještě před tím ji ale místí šaman na příkaz jejího otce proklel, aby její proměny při úplňku byli utrpením (velmi bolestivé). Když se po několika letech vrátila, protože se svou schopnost ubližování myšlenkou naučila ovládat, byla svědkem, jak je celá její vesnice vyvražděna bělochy, kteří vraždili všechny indiány, kteří jim přišli pod ruku. Byla bohužel daleko a nemohla s tím nic udělat. Ale za to se pomstila. Zabila všechny ve vesnici. Následoval další útěk, kde se Danielle začala stranit od všech lidí. Několikrát se s někým spřátelila, ale pokaždé ji každý zradil. Kamarádka, kterou považovala za nejlepší, ji prodala jako dívku, která se umí měnit ve vlka. Půl roku byla držená v kleci a každý úplněk se na její proměnu chodilo dívat spousty lidí. Když se jí podařilo utéct, přestala lidem na dobro důvěřovat. Dlouhá léta žila v ústraní a do města Topia se přestěhovala s nadějí na lepší život.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama