Drak// Eleanor "Elen" Karvinová

1. listopadu 2013 v 14:32 | Tokito

Eleanor "Elen" KarinováYangi's: 79
Č.Pokoje: 57

Věk: 25 let
Rasa: Drak
Schopnost: Čtění emocí - 100%
Živel země - 40%
Email: lurinka1@seznam.cz

Vzhled: Elen má drobnou postavu, která naprosto neodpovídá jejímu rodu. Není vysoká, má pouze 163 cm, přičemž její váha činí pouhých 52 kg. Dlouhé blonďaté vlasy jí spadají až pod zadek, ale častěji je nosí pevně svázané v copu či drdolu propíchnutém jehlicí. Obličeji dominují krásné safírové oči, které prokouknou všelijakou lež. Má štíhlý krk, na němž je také tetování v podobě černých motanic. Nejčastěji nosí jeany a černou nebo tmavě modrou mikinu, připadá si tak chráněná. Dračí vzhled je o něco méně introvertní. Je obrovská, má přinejmenším 20 metrů v kohoutku a na délku měří ( i s ocasem) nějákých 38 metrů. Rozpětí křídel má něco kolem 50 metrů Záda, hlava, ocas a končetiny jsou zbarvené do rudé, zatímco břišní a hrdelní šupiny nabírají odsín lesklé zlaté. Její oči se při proměně trošku mění - nabírají nádech zlaté.

Povaha: Elen je velice nesmělá, mladá dívka, jejíž život byl krutě poznamenán. Je velice nedůvěřivá a plachá. Přátelé si vždy nacházela velice těžko, jelikož se vždy straní společnosti. Je zakřiklá a své názory v sobě tutlá. Je zvyklá snášet posměšky a neslýchat pochvaly. Naopak ale zbožňuje svobodu a čerstvý vítr v křídlech. Nejraději má lesy a vodopády, kde nachází svůj klid. Když je hodně rozrušená, stahuje se do sebe a v té chvíli ji dokáže málokdo utěšit. Ukolébá ji ke spánku zvuk harfy, ale uklidnit ji dokáže i klavír. Velice ráda čte, knihy jsou jejím druhým životem. A aby se nezapomnělo : je klaustofobik. Malé prostory nenávidí, a proto ráda utíká i uprostřed hovoru, když se prostě musí nadechnout čerstvého vzduchu a uklidnit své splašeně bijící srdce.

Historie: Narodila se v malé vesničce na severu Irska. Už od malička ji život tvrdě zkoušel. Matka jí zemřela při porodu a otec ji nesnášel. Její o deset let starší bratr se k ní choval jako ke špinavému hadru a často ji i fyzicky týral. Od narození až po svých šest let nedokázala změnit podobu a proto musela snášet svou rodinu. Musela se rvát i o kousek chleba, aby vůbec přežila. Boje i hádky často řešila útěkem. Když se poprvé přeměnila, bylo jí šest a půl roku. Nebyla tehdy velká ani jako drak, ale už převyšovala svého otce. Vystrašila svou rodinu málem k smrti. Jakmile objevila svou první schopnost, okamžitě utekla. Přes čtyři roky se nevrátila do své lidské podoby, lovila a utíkala, aby přežila. Ve svých 12 letech narazila na malou vesnici nedaleko Londýna, kde se odhodlala zůstat. Po svém neradostném dětství mohla prožít alespoň ucházející dospívání. Mezitím odhalila i svou druhou schopnost : empatii, čtení emocí. Nevěděla, jestli je ráda, nebo ne, ale rozhodně tento dar uchovávala v tajnosti. Chodila do školy spolu s lidmi a velmi rychle se učila. až do teď se naučila minimálně šest jazyků... Ale štěstí se od ní opět odvrátilo a ona musela odejít. Toulala se světem, až nakonec došla sem. A doufá, že by mohl začít nový život bez krutých vzpomínek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama