Démon// Linnette Rey-Harrigan

18. listopadu 2013 v 14:00 | Tokito

Linnette Rey-Harrigan


Yangi's: 16
Č.Pokoje: 10

Rasa: Démon
Věk: 95/16
Schopnost: Způsobení myšlenkou bolest - 100%
Ovládání vzduchu - 0%
Email: nAensi@email.cz

Vzhled: Je drobná a k tomu dostala do vínku celkem panenkovský vzhled, takže působí roztomile. Měří asi 160 centimetrů, možná trochu míň, možná víc. Nejvýraznějším a poznávacím rysem jsou nejspíš její vlasy - divoké dlouhé vlny temně rudé barvy. Jejich přirozená barva je dost nevýrazná hnědá. Jimi lemovaný obličejík má srdcovitý tvar. Oči mívala ještě jako člověk taktéž "vyblitě" hnědá, ale teď jsou onyxově černé. Nad nimi se klene docela rovné středně silné obočí. Co na svém obličeji ale nesnáší je její nos. Je celkem velký a zboku je na něm vidět malá skoba. Jinak by si nestěžovala, se svými jemnými rty je spokojená. Uši od tváře mírně odstávají, ale to se stejně skoro vždycky schová pod vlasy. I kdyby ne, moc to neřeší. Nahoře v chrupavce pravého ucha má odnedávna stříbrný kroužek. Co se týče služeb make-upu, ty využívá celkem hojně. Zvýrazňuje hlavně své oči, aby nos nepoutal moc velkou pozornost. Zbytek postavy jakoby nikdy nezažil pubertu - křivky by byly bez vosího pasu skoro nepatrné. Má tetování - hlavu draka chrlícího oheň na levé lopatce. Styl oblékání je prostý - nosí jenom černou barvu. Ani tak se nedá říct, že by se mezi lidmi ztratila, protože jejím oblíbeným kusem oděvu jsou korzety, šifonové sukně a síťované punčocháče. Občas je taky viděna s rouškou přes ústa nebo obojkem na krku.

Povaha: Lin nemá nijak komplikovanou osobnost - je prostě nepříjemná. Hádavá, sebestředná a sarkastická. Nerada komunikuje s lidmi, které považuje za absolutní spodinu. S ostatními bytostmi se jinak klidně dá do řeči, na to je spontánní až až. Má ale dost cholerickou povahu - velmi snadno se vytočí. Taky ráda provokuje a popichuje, čím dřív ztratí daná osoba nervy, tím líp. Někdy to dělá jen proto, aby měla důvod dané osobě ublížit. Svou schopnost využívá docela hojně, s její povahou by to snad ani jinak nešlo. Křivě se na ni podíváte - a bum. Taky hodně lže, za některé své historky by mohla dostat Pulitzerovu cenu. Její oblíbenou činností v posledních desetiletích bylo nabourat se někomu do života a dočista ho zničit. Není jisté, zda vůbec dokáže milovat. Všechno preferuje nevázané. Teď by asi měla nastat ta část, kdy se naopak vyjmenují ty dobré vlastnosti... jenže ona snad ani žádné nemá. Ohledně zájmů: ráda dohání lidi k šílenství, pije extrémní množství kávy a hojně cestuje.

Historie: Narodila se krátce po 1. světové válce v Birminghamu ve vyšší společenské vrstvě. Už si není jistá, kdy má vlastně narozeniny. Její lidský život je jí celý vlastně dost nejasný. Jen ví, že byla podobnou osobou jako dnes. Jako namyšlená dcera bohatého obchodníka byla zvyklá vždy dostat všechno, co chtěla. Proto pro ni byl velký šok, když byla odmítnuta mladíkem, který pracoval v otcově krámě. Brzy zjistila, že měl jinou lidskou přítelkyni a v afektu ji nenapadlo nic lepšího, než dívku zabít. Další věcí, kterou taky nevěděla, byl fakt, že onen muž nebyl obyčejný člověk. Kdyř přišel na to, co Lin udělala, zabil ji. Tedy to si aspoň myslel. Ale něco se zvrtlo a Lin se neprobudila v pekle. Dalo by se říct, že peklo přišlo za ní. Dodnes je na všechny své činy pyšná a zabití lidské dívky považuje za nejlepší rozhodnutí svého života. Jak jinak by se mohla stát vyšší bytostí a navíc ještě získat tu úžasnou schopnost působit ostatním bolest? Od svého "znovuzrození" cestuje různě po světě a užívá si. Obvykle za sebou nechává hromádku těl bez života jako dárek na rozloučenou. Topia, kde momentálně zakotvila, se tak dost možná otřese v základech.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama