Listopad 2013

Ikonky

20. listopadu 2013 v 15:24 | Tokito

I Topia-Yang má svou ikonku s kterou se snaží zviditelnit jako ostatní blogy.
Nechceš nám pomoc s zviditelněním? :)


Co z toho?
Zda nejste hráčem zdejšího RPG, tak si ikonky můžeme vyměnit. (My vložíme Vaši ikonku na náš Blog, a vy vložíte naší ikonku na Váš blog, stránku apod.)
Pokud jste hráčem a vlastníte nějakou stránku tak si můžeme ikonky vyměnit a Vaše herní postava obdrží také 30 Yangi's.


Samozdřejmě nepřijímáme všechny stránky, které si chcou ikonky vyměnit.
Proto prosím majitele stránek, kteří by si s naším blogem chtěli vyměnit ikonku, aby v komentářích napsali na co se jejich stránka zaměřuje a jak dlouho už funguje. A nezapomněli uvést email, ve kterém by pak probíhala nějaká domluva.
/Komentáře jsou moderovány/

Jsem hráčem a vložil jsem ikonku na své stránky
Pokud jste tak udělali, tak prosím, aby jste v komentářích pod jménem své herní postavy poslali link Vaší stránky, kde jste ikonku vložili.Démon// Linnette Rey-Harrigan

18. listopadu 2013 v 14:00 | Tokito

Linnette Rey-Harrigan


Yangi's: 16
Č.Pokoje: 10

Rasa: Démon
Věk: 95/16
Schopnost: Způsobení myšlenkou bolest - 100%
Ovládání vzduchu - 0%
Email: nAensi@email.cz

Vzhled: Je drobná a k tomu dostala do vínku celkem panenkovský vzhled, takže působí roztomile. Měří asi 160 centimetrů, možná trochu míň, možná víc. Nejvýraznějším a poznávacím rysem jsou nejspíš její vlasy - divoké dlouhé vlny temně rudé barvy. Jejich přirozená barva je dost nevýrazná hnědá. Jimi lemovaný obličejík má srdcovitý tvar. Oči mívala ještě jako člověk taktéž "vyblitě" hnědá, ale teď jsou onyxově černé. Nad nimi se klene docela rovné středně silné obočí. Co na svém obličeji ale nesnáší je její nos. Je celkem velký a zboku je na něm vidět malá skoba. Jinak by si nestěžovala, se svými jemnými rty je spokojená. Uši od tváře mírně odstávají, ale to se stejně skoro vždycky schová pod vlasy. I kdyby ne, moc to neřeší. Nahoře v chrupavce pravého ucha má odnedávna stříbrný kroužek. Co se týče služeb make-upu, ty využívá celkem hojně. Zvýrazňuje hlavně své oči, aby nos nepoutal moc velkou pozornost. Zbytek postavy jakoby nikdy nezažil pubertu - křivky by byly bez vosího pasu skoro nepatrné. Má tetování - hlavu draka chrlícího oheň na levé lopatce. Styl oblékání je prostý - nosí jenom černou barvu. Ani tak se nedá říct, že by se mezi lidmi ztratila, protože jejím oblíbeným kusem oděvu jsou korzety, šifonové sukně a síťované punčocháče. Občas je taky viděna s rouškou přes ústa nebo obojkem na krku.

Povaha: Lin nemá nijak komplikovanou osobnost - je prostě nepříjemná. Hádavá, sebestředná a sarkastická. Nerada komunikuje s lidmi, které považuje za absolutní spodinu. S ostatními bytostmi se jinak klidně dá do řeči, na to je spontánní až až. Má ale dost cholerickou povahu - velmi snadno se vytočí. Taky ráda provokuje a popichuje, čím dřív ztratí daná osoba nervy, tím líp. Někdy to dělá jen proto, aby měla důvod dané osobě ublížit. Svou schopnost využívá docela hojně, s její povahou by to snad ani jinak nešlo. Křivě se na ni podíváte - a bum. Taky hodně lže, za některé své historky by mohla dostat Pulitzerovu cenu. Její oblíbenou činností v posledních desetiletích bylo nabourat se někomu do života a dočista ho zničit. Není jisté, zda vůbec dokáže milovat. Všechno preferuje nevázané. Teď by asi měla nastat ta část, kdy se naopak vyjmenují ty dobré vlastnosti... jenže ona snad ani žádné nemá. Ohledně zájmů: ráda dohání lidi k šílenství, pije extrémní množství kávy a hojně cestuje.

Historie: Narodila se krátce po 1. světové válce v Birminghamu ve vyšší společenské vrstvě. Už si není jistá, kdy má vlastně narozeniny. Její lidský život je jí celý vlastně dost nejasný. Jen ví, že byla podobnou osobou jako dnes. Jako namyšlená dcera bohatého obchodníka byla zvyklá vždy dostat všechno, co chtěla. Proto pro ni byl velký šok, když byla odmítnuta mladíkem, který pracoval v otcově krámě. Brzy zjistila, že měl jinou lidskou přítelkyni a v afektu ji nenapadlo nic lepšího, než dívku zabít. Další věcí, kterou taky nevěděla, byl fakt, že onen muž nebyl obyčejný člověk. Kdyř přišel na to, co Lin udělala, zabil ji. Tedy to si aspoň myslel. Ale něco se zvrtlo a Lin se neprobudila v pekle. Dalo by se říct, že peklo přišlo za ní. Dodnes je na všechny své činy pyšná a zabití lidské dívky považuje za nejlepší rozhodnutí svého života. Jak jinak by se mohla stát vyšší bytostí a navíc ještě získat tu úžasnou schopnost působit ostatním bolest? Od svého "znovuzrození" cestuje různě po světě a užívá si. Obvykle za sebou nechává hromádku těl bez života jako dárek na rozloučenou. Topia, kde momentálně zakotvila, se tak dost možná otřese v základech.

Elf// Dellilah Daimonion

13. listopadu 2013 v 14:18 | Tokito

Dellilah Daimonion


Yangi's: 10
Č.Pokoje: 22

Věk: 25
Rasa: Elf
Schopnost: Vyléčení jakéhokoliv zranění - 100%
Email: Verka.Sachlova@seznam.cz

Vzhled: Asi 175cm vysoká, štíhlé postavy. Zářivě modré oči lemované dlouhými řasami. Nos drobný, rty plné a rudé. Pleť skoro až nezdravě světlá. Vlasy dlouhé, po zadek, bílé, lehce zvlněné.

Povaha: Povaha je introvertní a melancholická. Má ráda samotu, nevyhledává společnost, bojí se velké skupiny lidí, neumí s lidmi komunikovat.

Historie: Do školy jsem se dostala zcela náhodou. Z minulosti si nic nepamatuje.

(Ukončená) Akce2. - Fantazie v písmenkách

11. listopadu 2013 v 20:35 | Tokito |  Akce
A máme tu další akci. Avšak teď na úplně jiné bázi. Párty na chvilinku odložíme stranou.
Fantazy, RPG a nadpřirozeno se vyskytuje v mnoha knížkách, básních a ne-li filmech a proto si já myslím, že tato akce pro Vás bude velmi jednoduchá. Myslím si, že když hrajete RPG máte představivosti na rozdávání a co si tak všímám, tak mám pravdu. A proto tahle akce spočívá právě v tom psaní.


Máte na výběr ze tří témat, které si můžete vyložit jak chcete. Ať už se to nějak objeví ve Vašem textu, nebo to bude skrytá pointa. To už je jen a jen na Vás.

1, Zrcadla pocitů
2, Krvavý inkoust
3, Puket růží

A úkol zní velmi jednoduše. Z jednoho z výše uvedených tématu vytvořit báseň, myšlenku ne-li příběh ať už romantický nebo hororoví. V představivosti se meze nekladou.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Doba trvání akce: 11.11.2013 - 30.11.2013
Vaše výtvory posílejte pod tento článek. Vaše výtvory nikdo neuvidí, komentáře jsou moderované.
Yangi's: Nejlepší výtvor 15. Ostatní opět po 8. (Ale záleží na délce a propracovanosti).

---------------------------------------------------------------------------------------------

Celkém rozdáno: 31 Yangi's
Rozdáno mezi 3 hráči

Nicol Victorie Konerei - 15 Yangi's
Daniele Rimmsey Martin - 15 Yangi's
Richard Michael Lyerd - 8 Yangi's

(Dvě výtězky jsou díky tomu, že každá z nich měla naprosto jiný útvar a nešlo mezi nimi určit, co je lepší.)
Kdyby někdo chtěl zveřejnit své dílo, stačí napsat v komentářích :)
Děkuju za malou ale i přesto nějakou účast.

Vlkodlak// Danielle Rimmsey Martin

10. listopadu 2013 v 22:42 | Tokito

Danielle Rimmsey MartinYangi's: 195
Č.Pokoje: 90

Věk: 370/19
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Způsobení bolesti myšlenkou - 100%
/Možnost výběru další schopnosti/
Email: natynnka.k@seznam.cz

Vzhled: Dívka, kterou byste na ulici pravděpodobně přehlédli. Viděli byste pouze dívku s pohledem zabodným do chodníku, takže byste neměli skoro ani šanci zahlédnout její tvář. Rovné havraní vlasy ji splývají až několik centimetrů pod prsa. Má elektricky modré oči, orámované černými hustými řasami, které neumějí lhát. Delší nos a malé plné rty, které se málokdy roztáhnou do upřímného úsměvu. Měří přibližně kolem 165 centimetrů a může se pyšnit štíhlou atletickou a vypracovanou postavou s dlouhýma nohama, nehledě na to, že toho sní tolik, co 2 metrový chlap. Tělo ji zdobí mnoho tetování.(1. - Pravé lýtko 2. - Pravý bok 3. - Páteř 4. Levá lopatka 5. Levá ruka 6. Pravé zápěstí 7. Pravé předloktí)


Povaha: Danielle je velmi uzavřená dívka, která se díky své minulosti stala nedůvěřivou vůči všem. Důvěru si u ní musíte zasloužit a rozhodně jí nezískáte ze dne na den. Pokud se vám povede získat si její přátelství, získáte také přítelkyni, která vás neopustí a vždy se vám bude snažit pomoci. Ve společnosti si jí pravděpodobně nevšimnete, jelikož je tichá a vždy je raději někde, kde má klid a hlavně samotu, ovšem jestli je mezi lidmi, s kterými si rozumí, z tiché dívky se stává zábavná a ve společnosti i odvážná a skoro bez zábran. Je také velmi bojovná a nenechá se nikým jen tak zadupat do země. Pokud ji naštvěte, v lepším případě se pouze otočí na patě a nebude se s vámi dále zabývat. V tom horším můžete přijít o pár zubů. Má dny, kdy je velmi náladová a může ji rozhodit každá maličkost, ale většinou ji nerozhodí nic a zůstává klidná. Je velice rozumná a díky její lásce ke knížkám a spousty let, kterých prožila, získala mnoho vědomostí a zkušeností. Nejraději tráví čas s knížkou v ruce nebo někde v lese, kde může naslouchat zvukům přírody.

Historie: Danielle je původem pravá indiánka, z kmene Apačů a vyrůstala na planinách v Texasu. Byla dcerou náčelníka kmene. Její dětství by se mohlo považovat za šťastné ale i tragické. Mohla volně běhat po pláních a po lesích, kde se stala velmi vynalézavou a trpělivou při lovu zvěře. Dokonce se dokázala připojit ke smečce vlků a díky tomu ji přezdívali "Modrý vlk". Její otec na ni ale kladl velmi velké nároky a tak se musela učit spousty věcem, musela být otci neustále po boku a s ostatními dětmi si nemohla hrát. Musela se naučit bojovat tak dobře, aby v pouhých 6 letech dokázala porazit dospělého indiána. Díky tomu se však stala silnou, rychlou a mrštnou bojovnicí. Vše se ale zvrtlo jedné noci, kdy byl úplněk v plné síle. Její otec zabil vlka ze smečky, s kterou Danielle pobývala všechen volný čas. Danielle se rozzuřila tak, že se projevila její schopnost ubližování pouhou myšlenkou. Smrtelně zranila jednoho indiána a několika dalším způsobila další mnohá zranění. Následně se proměnila ve vlka. Byla to její první přeměna a obrátila se proti ní celá vesnice. Další den, když se probudila a z uplynulé noci si nic nepamatovala, vrátila se do vesnice. Tam ji ale vyhnali. Zjistila, že zabila několik indiánů. Tu vinu Danielle nemohla unést a tak v pouhých 8 letech utekla. Ještě před tím ji ale místí šaman na příkaz jejího otce proklel, aby její proměny při úplňku byli utrpením (velmi bolestivé). Když se po několika letech vrátila, protože se svou schopnost ubližování myšlenkou naučila ovládat, byla svědkem, jak je celá její vesnice vyvražděna bělochy, kteří vraždili všechny indiány, kteří jim přišli pod ruku. Byla bohužel daleko a nemohla s tím nic udělat. Ale za to se pomstila. Zabila všechny ve vesnici. Následoval další útěk, kde se Danielle začala stranit od všech lidí. Několikrát se s někým spřátelila, ale pokaždé ji každý zradil. Kamarádka, kterou považovala za nejlepší, ji prodala jako dívku, která se umí měnit ve vlka. Půl roku byla držená v kleci a každý úplněk se na její proměnu chodilo dívat spousty lidí. Když se jí podařilo utéct, přestala lidem na dobro důvěřovat. Dlouhá léta žila v ústraní a do města Topia se přestěhovala s nadějí na lepší život.


(Ukončená) Akce 1. -Seznamovací párty-

1. listopadu 2013 v 18:35 | Tokito |  Akce

Akce č.1 - Seznamovací párty

Zdravím hráči. I přesto, že je nás tu zatím po zkromnu tak je tu první naplánovaná akce.
Akce bude provedená ve stylu párty s účelem se seznámit s ostatníma hráčema, pobavit se a pořádně si zahrát ve větším počtu. Možná se tam zjeví i vypravěč.

Mě osobně napadlo, že by akce mohla být ve stylu Hallovenu, což by znamenalo kostými atd. Ale to by znamenalo, že by jsme Hallowen slavili doopravdy ze skluzem a to by se mnohým nemuselo líbit a proto..
Chcu nechat zcela na Vás v jakém stylu chcete mít párty a v jaké místnosti.
(Návrhy pište do komentářů)
!!Návrhy prosím za do komentářů a to do 5.11.!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum akce: 8.11.2013
Čas akce: 21:00 - (Pokud by čas nevyhovoval, tak se dá domluvit jinak) :)
Kde: Společenská místnost
Téma: Hallowen
Váš úkol: Vymyslete si kostým a jeho stručný ale detailný popis. (Kostými nesmí být v rase, které se pohybují na naší škole tzv. upíři,vlkodlaci, draci, kentauři atd..
Yangi's: Každý kdo si vymyslí popis postavy - 8 Yangi's. (Na začátku akce, každý do knihy pošle svůj vzhled). Ten, kdo bude mít ten nejlepší vymyšlený kostým a jeho popis - 15 Yangi's.
Za zůčastnění akce (cc. hodinu) - 20. Yangi's
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Celkem rozdáno 175bodů.
Rozděleno mezi 6 hráčů.
Eleanor "Elen" Karvinová; 28bodů.
Christian "Neo" Nephilin; 28bodů.
Matthew Harley; 28bodů.
Nicol Victorie Konere; 28Bodů.
Richard Michael Lyerd; 28bodů
Rebecca "Becca" Gonzalles; 35bodů (Vítěz o nejlepší kostým).
Děkuju za Vaše zůčastnění. :)


Drak// Eleanor "Elen" Karvinová

1. listopadu 2013 v 14:32 | Tokito

Eleanor "Elen" KarinováYangi's: 79
Č.Pokoje: 57

Věk: 25 let
Rasa: Drak
Schopnost: Čtění emocí - 100%
Živel země - 40%
Email: lurinka1@seznam.cz

Vzhled: Elen má drobnou postavu, která naprosto neodpovídá jejímu rodu. Není vysoká, má pouze 163 cm, přičemž její váha činí pouhých 52 kg. Dlouhé blonďaté vlasy jí spadají až pod zadek, ale častěji je nosí pevně svázané v copu či drdolu propíchnutém jehlicí. Obličeji dominují krásné safírové oči, které prokouknou všelijakou lež. Má štíhlý krk, na němž je také tetování v podobě černých motanic. Nejčastěji nosí jeany a černou nebo tmavě modrou mikinu, připadá si tak chráněná. Dračí vzhled je o něco méně introvertní. Je obrovská, má přinejmenším 20 metrů v kohoutku a na délku měří ( i s ocasem) nějákých 38 metrů. Rozpětí křídel má něco kolem 50 metrů Záda, hlava, ocas a končetiny jsou zbarvené do rudé, zatímco břišní a hrdelní šupiny nabírají odsín lesklé zlaté. Její oči se při proměně trošku mění - nabírají nádech zlaté.

Povaha: Elen je velice nesmělá, mladá dívka, jejíž život byl krutě poznamenán. Je velice nedůvěřivá a plachá. Přátelé si vždy nacházela velice těžko, jelikož se vždy straní společnosti. Je zakřiklá a své názory v sobě tutlá. Je zvyklá snášet posměšky a neslýchat pochvaly. Naopak ale zbožňuje svobodu a čerstvý vítr v křídlech. Nejraději má lesy a vodopády, kde nachází svůj klid. Když je hodně rozrušená, stahuje se do sebe a v té chvíli ji dokáže málokdo utěšit. Ukolébá ji ke spánku zvuk harfy, ale uklidnit ji dokáže i klavír. Velice ráda čte, knihy jsou jejím druhým životem. A aby se nezapomnělo : je klaustofobik. Malé prostory nenávidí, a proto ráda utíká i uprostřed hovoru, když se prostě musí nadechnout čerstvého vzduchu a uklidnit své splašeně bijící srdce.

Historie: Narodila se v malé vesničce na severu Irska. Už od malička ji život tvrdě zkoušel. Matka jí zemřela při porodu a otec ji nesnášel. Její o deset let starší bratr se k ní choval jako ke špinavému hadru a často ji i fyzicky týral. Od narození až po svých šest let nedokázala změnit podobu a proto musela snášet svou rodinu. Musela se rvát i o kousek chleba, aby vůbec přežila. Boje i hádky často řešila útěkem. Když se poprvé přeměnila, bylo jí šest a půl roku. Nebyla tehdy velká ani jako drak, ale už převyšovala svého otce. Vystrašila svou rodinu málem k smrti. Jakmile objevila svou první schopnost, okamžitě utekla. Přes čtyři roky se nevrátila do své lidské podoby, lovila a utíkala, aby přežila. Ve svých 12 letech narazila na malou vesnici nedaleko Londýna, kde se odhodlala zůstat. Po svém neradostném dětství mohla prožít alespoň ucházející dospívání. Mezitím odhalila i svou druhou schopnost : empatii, čtení emocí. Nevěděla, jestli je ráda, nebo ne, ale rozhodně tento dar uchovávala v tajnosti. Chodila do školy spolu s lidmi a velmi rychle se učila. až do teď se naučila minimálně šest jazyků... Ale štěstí se od ní opět odvrátilo a ona musela odejít. Toulala se světem, až nakonec došla sem. A doufá, že by mohl začít nový život bez krutých vzpomínek.