Yangi's

23. října 2013 v 15:10 | Tokito


Krátký info článek o tom, co jsou to vůbec Yangi's. K čemu nám slouží, a jak je můžeme získat.
Pokud by byly ohledně Yangi's nějaké nesrovnalosti - obraťte se do komentářů níže.

~~

Co to jsou ty Yangi's?
Yangi's můžeme přeložit i na slovo body. Ale jelikož na tomto blogu tvoříme nějaký ten "nový svět", tak i body zde mají nějaký ten svůj nový název. Yangi's Vám pomáhají ve zdokonalování Vás samého.

~~

Na co mi jsou Yangi's?
Pomáhají Vám ve vývoji Vaší postavy a tudíž i ve vývoji hry - Dají se měnit za schopnosti (které si už vymýšlíte Vy samotní).

~~

Jak získám Yangi's?
To je velmi jednoduché! Yangi's můžete získat za Vaší hráčskou aktivitu (tzv. psaní v knihách). Také za plnění úkolů, kterých každý měsíc bude mnoho. Za hru s vypravěčem se také dostávají Yangi's. Za nové nápady k blogu a na jeho vylepšení jsou také účtovány Yangi's (samozřejmě za ty, co se použily). Také se dají získat za to že budete organizovat nějakou akci a nebo budete vypravěčem. (Samozřejmě po domluvě s Adminem přes email či chat! Akce také bude dána vědět ostatním adminem přes stránky.)

~~

Kde zjístím, kolik má daná postava Yangi's?
Stačí najet na postavu v kolonce seznam postav. A na jejím učtu to je přesně napsáno.

~~

Za kolik Yangi's můžu měnit za schopnost či jí vylepšovat?
Přesně 100 Yangi's. Takže jinak řečeno 1 schopnost Vás stojí 100 Yangi's.
O vylepšování schopností článek ZDE.

~~

Jak je to s výší Yangi's?
Aktivita se vypočítává za celý měsíc - Velmi aktivní hráči mohou dostat až 30 Yangi's za měsíční aktivitu.
Úkoly, kterých je poměrně dost za měsíc jsou různé - U každého úkolu je napsáno, za kolik Yangi's je jeho vyplnění (bude se to pohybovat okolo 5-10 Yangi's)
Hra s vypravěčem - Také je dosti různorodá, ale dá se to odhadovat, že za jednu hru s vypravěčem můžete získat 15-20 Yangi's (s tím, že hra s vypravěčem nebude trvat 5 minut).
Návrhy na úpravu a vylepšení blogu, které by se použily - 20 Yangi's.
Za organizaci nějaké akce - 15 Yangi's
Chvilkoví výpravěč (tzv.na jednu akci) - 15 Yangi's

~~

Co když budu muset odejít se hry s vypravěčem, dostanu Yangi's?
Začneme od začátku - Hry s vypravěčem se samozřejmě může zúčasnit, kdo chce, a kolik chce postav. Během hry se také může někdo přidat, v tom není problém. Pokud daná osoba bude muset jít, tak to oznámí, abych o tom věděla. Pokud se účastnil hry aspoň dvacet minut, Yangi's jsou jeho. Pokud odejde, měl odehráno už dvacet minut a neomluví se mi, tak se může stát, že Yangi's mu nebudou připsány. Samozřejmě může postava hrát pouze dvacet minut, aby dostala Yangi's, ale také může hrát s vypravěčem déle do té doby, než se hra neukončí. Odhadovaná doba hry s vypravěčem je cca hodinka plus mínus. Hry s vypravěčem budou plánované a bude o nich dané info, a nebo se vypravěč objeví někde, kde bude více hráčů zrovna hrát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama