Vlkodlak// Richard Michael Lyerd

23. října 2013 v 20:39 | Tokito

Richard Michael LyerdYangi's: 78
Č.Pokoje: 4

Věk: 17let
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Živel země - 100%
Černé peří - Ovládá peříčka, které jsou ostré jako žiletky. - 100%
Email: Nepřeje si být zveřejněn.

Vzhled: Tento chlapec, který nese jméno Richard Michael Lyerd je vysoký 189cm a váží 78kg. Není nějaké párátko bez svalové hmoty ale i přesto to zase není nějaký svalovec. Jeho bledá pleť se leskne na sluníčku ale také velmi rychle chytá tmavší odstín na sluníčku. Má černé vlasy. Odstín černé, která je doslova černo černoucí. Tyto vlasy má většinou hozené jak se mu hodí, jen málo kdy se stává, že by je měl nějak upravené. Ať už vyžehlené,nagelované či jinak upravené. Tělo mu nezdobí ani jedno tetování. Možná proto, že je proti tomu, možná proto, že nebyla ještě příležitost to tetování mít, kdo ví. Koutek úst mu zdobí černý kroužek s dvouma kuličkama. Modro zelené oči mu většinou tikají všude kolem. Vzhled Richard nebo Michaela jak chcete, se moc neliší od jeho člověčí podoby. Má černo černoucí hustou a dlouho srst, která se leskne na sluníčku nebo se v něm odráží svit měsíce. Jeho tělo je stále mohutné a velké a jeho čtyři mohutné tlapy po sobě nechávají velké stopy. Má velké a zářivé oči, které se mění dle toho jakou má náladu. Někdy to je výhoda, někdy zase nevýhoda pro něj samého.

Povaha: Tento chlapec je velmi složitá osobnost. Nikdy nikdo netuší, z jakou náladou se probudí a z jakou náladou dorazí. Je to chlapec s mnoha rozdílama ve své povaze. Miluje zábavu, lidi, humor, tanec, velkou společnost kolem sebe a vše, co k tomuto patří. Někdy opět se projeví jeho další povaha. Chce být sám, nechce mít nikoho kolem sebe, nechce humor ani tanec, nechce zábavu. Raději si vezme tužku a papír a kreslí si a nebo prupisku a svůj široký blog a píše do něj příběhy nebo si někam jen tak sedne a přemýšlí buď o něčem nebo pro změnu o ničem. Od malička ho otec učil na hudební nástroje a tudiž umí hrát na kytaru a klavír. Miluje hudbu tudiž miluje i dny, kdy si může klidně sednou a zahrát si pár minut na klavír či na kytaru. Také nikdy neodmítne sportováním. Ať už raním běháním nebo večerním plaváním. Ale i přes tohle miluje sladkosti. Je jako taková jiná kopie L. Dokáže za den sníst tolik sladkostí, že si ho většinou v cukrárně pamatuji pod jeho jménem a proč by mu vlastně vykali, když tam je skoro každý den? Dokáže si dát to nejsladší kakao k němu jíst tu nejsladší zmrzlinu a zamíchávat si to kakao jahodovým lízátkem. Mňamka! Nebo pro změnu jíst horké ovoce do toho zakusovat tabulku bílé čokolády a pít k tomu velký šálek husté horké čokolády..

Historie: Jako každý člověk, tak i Richard nebo Michael přezdívanému taky jako Rišák se narodil v nějakém městě v nějakou hodinu v nějaký den a taky nějakým rodičům. Rišák se narodil ve městě jménem Luxembourg které sídlí v Francii. Narodil se dne 30.3. v 04:30 díky své matce Nicol a svému otci Michaelovi. Žili tam společně až do jeho 14let. Poté se rozhodli, že by bylo fajn se kouknout i do jiných zemí a to ne jen v Evropě a tak se stálo. Krásný a velký dům se ve Francii prodal, Rišák se odhlásil ze školy ve které měl velmi dobré známky. Rozloučili se ze zbytkem rodiny. Což byla babička a děda, které měl Rišák velmi rád. Také zamával svým kamarádům a vydali se na dobrodružství kam je srdce povede. Jejich cesta první vedla pro Evropě.- Španělsko, Irsko, Itálie, Makedonie. Poté se jejich cesta změnila na směr do Asie. - Čína. Indie,Barma, Mongolsko a v neposlední řadě Japonsko kde se usadili. Přesněji ve městě Tokjó /Tokio/. Byly tam všichni šťastný ostatně jako celou dobu, co společně cestovali. Díky cestování se Rišák naučil mnoho jazyků ať už plynule či jen zřídka. Život v Japonsku se jim velmi všem líbil. Žilo se tam šťastně až do Rišákových 15 a půl roku. Toho věku se zístilo, že je Rišák vlkodlak. Věděla to jak matka Nicol tak otec Michaelo a proto se Rišákovy snažili jak jen to šlo pomoc. Pro Rišáka to byla velká změna, přece jen. Tyhle stvůry byli ukazovány v každém sci-fi filmu jako netvoři které touží jen po krvy a smrti, po ukojení svého hladu. Ale tohle období se nějak překouslo. Jen tu byl jediný problém. A to ten, když se Rišák rozčílil nedokázal se ovládat. Doma to bylo v pořádku všichni se s tím naučili žít ale ve škole to už bylo horší díky tomu, že do sebe nenechal rýt. A proto se doma dohodli, že Rišák pojede do této školy, že to pro něj bude jednoduší a bude tu mít více času na studium. Souhlasil. Sbalil si své tašky a kufry. Rozloučil se s rodiči, které tak tuze miloval a ocitl se tady. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama