Vlkodlak// Nicol Victorie Konerei

23. října 2013 v 20:47 | Tokito

Nicol Victorie Konerei

Yangi's: 70
Č.Pokoje: 3

Věk: 16let
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Způsobit myšlenkou bolest - 100%
Puls mrtvých kosti - Minupulace s vlastními kostmi. - 100%
Email: Rawr.cat@seznam.cz

Vzhled: Nicol nebo-li Victorie se pyšní svou vysokou a štíhlou postavou (176cm/55kg), na kterou je dost pyšná i přesto že pije alkohol občasně kouří a sní i to nejkaloričtější jídlo co může. K vysoké a štíhlé postavě se výborně hodí její dlouhé a rovné nohy, které ráda vystavuje světu sukněmi a úplíma džínama či legínama. Malý ale dost výrazný zadek jí dodává na ženskosti. Malé prsa, které však jsou výrazně pouze v úplích natělníkách občas zmizí v plandajícím tričku. Její obličej má pestré rysy. Rty jsou dlouhé a světlounce růžové. Nos se v jejím obličeji neztrácí avšak ani nejde nijak výrazně vidět. Její oči jsou velmi výrazné barvy, která však nikdy netrvá dlouho. Většinou jsou však oříškově hnědé a občasně i medové. Vlasy u Nicol se nedají nijak popsat. Její uchylka je si barvit vlasy na různé barvy. Ale většinou se jí dá zastihnout v blonďatých vlasech které jí plandají nad jejím zadkem. Ofina jí sem tam spadne do očí..Její "vlčí" vzhled se nemění moc od toho jejího "lidského". Má bílou huňatou srst, která se mnohokrát strácí ve sněhových měsících. Srst je na dotek hebká a dá se mírně zatáhnou mezi prsty díky tomu, že je delší. Její oči jsou šedé až stříbrné barvy, tudiž až tak hodně nevyčuhují z jejího kožichu.

Povaha: Nicol nebo Victorie jak chcete, je takový malý cvok. V jejím jádru je furt malé, roztomilé a nezbedné dítko. To dítko někdy vyplave na povrch a s ním i nezbedne nápady. Na povrch je chladná jako ledová královna ale i tato vrstva se dá snadno přelomit. Když se přleomí vrstva ledové královny je Victorie naprosto jiná. Hodná, milá dokonce i vtipná. Tahle její vrstva kterou nazývá " Motorová myš" je nezastavitelná. Tuto vrstvu chování tak nazvala díky tomu, že s přáteli probouzí své malé dítko ve vnitru sebe samé. A když na její nápad někdo přikývne tak je jako motorová myš. Ale i tato vrstva "Motorová myš" jde snadno zničit a to jen malým zrazením,lží a jinými věcmi co by mohl blízký přítel udělat. Když se tohle stane je Victorie vlkodlka který nejde udržet. Ty geny v sobě už nedrží, spíše naopak. Dá jim plnou volnost. V tu chvíli se s ní stává drzá,zlá a agresivní osoba. Její ústa se jí přemění na tlamu s ostrýma špičákama .Ano, Victorie je takový had, který má mnoho vrstev, které svléká a obléká. K tomuto taky patří mnohočasté změny účasů, což je její droga. Miluje sport - běhání a plavání. A také sladkosti. Miluje jídlo. Je to takový gurmán, její chuťové pohárky vyzkouší všechnu kuchyni, která se jí nabízí. Sladké? Slané? Ostré? Sladkokyselé? Neste to jsem, všechno ochutnám. Jak ona říká "Život žiju jenom jednou, tak proč toho nezkusit co nejvíce?". Také si blížší lidé mohou všimnou, že Victorie miluje adrenalin a vše, co k němu patří. Její šílenost se někdy musí stopnout dobrý filmem v kině a nebo klidným sezením u jasmínového čaje, který doslova miluje. Můžete u ní vidět krabičku black devil, která jí avšak vydrží i měsíc. A kdyby jste Nicol Victorii chtěli pozvat na drink, přichystejte si buď Mochito, červené víno a nebo sklenku dobré Whisky. A nebo jí kupte prostě velký pohád zmrzliny.

Historie: Jednoho sychravého večera kdy si vítr hrál s korunami stromů tak krutě že mohutné větve se lámaly se v jednom malém domečku nakrají lesa ozval dětský pláč. Ano, v tento den se narodila malá hnědovlasá holčička s velkýma hnědýma očima......... Od tohoto dne uplynuly už dva roky a holčička která už nese jméno Nicol Vistorie Konerei a slaví dnes své druhé narozeniny. Všude se nese radostný smích dětí a rodiče zapalují slavností dort. Po pár minutách Nicol sfoukává svíčky a přeje si přání. "Chcu být něčím zvláštní!" . V tu dobu ještě nevěděla, že v ní koluje krev vlkodlaka, který je tak silný, že jí za pár dnů,měsíců či let pohltí. Tento narozeninový den zkončil a Nicol spokojeně spinkala ve svém velikém barevném pokojíčku. Z kuchyně se linul křik. Rodiče se hádali. "Ty jsi s ní něco měl?! " Řvala máma. Táta neodpovídal."Zbal si věci a vypadni!!" Zakřičela na něj prudce máma. Druhý den se Nicol probudila plná energie a hledala rodiče. Místo rodičů našla jen mámu, která vařila snídani. Maminka Nicol řekla, že Tatínek jel na pracovní cestu a vrátí se až za dlouho. Samozřejmě že Nicol jí uvěřila, byla v té době ještě malá. Když se tatínek už nějaké ty měsíce nevracel Nicol na něj zapoměla.. Toki-dela slavila 4 roky. V té době už se v ní projevovali nějaké ty přiznaky toho že je jiná, ale nevšímali si toho. Teda ne Nicol. Její mamince to bylo hned jasné, už jen z toho důvodu, že oba její rodiče byli také vlkodlaci. V jejich 7letech jí to maminka vysvětlila z důvodu, že když se Nicol naštvala měla velikou sílu.Její oči dostali podivný pohled a nemohla v sobě udržet ten velký vztek. Nicol to vzala dosti pozitivně. Nemusela se s ničím smiřovat, jelikož byla spokojená že je něčím zvláštním. Lákalo jí to tajmeno a do teď láká. Ale i přes to, že se s tím smířila se s její matkou rozhodly, že by bylo lepší kdyby se odstěhovala do této zvláštní školy jménem Topia. A tak se také stalo.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama