Schopnosti

23. října 2013 v 14:22 | Tokito

Jak už bylo řečeno - každý má jednu vrozenou schopnost, kterou umí 100% využívat. Samozřejmě, není špatné onu schopnost procvičovat i přesto, že jí stoprocetně ovládáme. Opakování je matka moudrosti.


Teleportace

Na co bychom se namáhali unavujícím cestováním. Osoba, která má tuto schopnost, se snadno a rychle přemístí tam, kam potřebuje. Stačí se pouze myšlenkou upnout na místo, kde chceme být. Můžete také spolu s Vámi přemisťovat předměty, osoby a zvířata za podmínky, že se jich budete jakkoliv přímo dotýkat. Pokud je osoba, co tuto schopnost má, vystresovaná, unavená nebo rozčílená, může se stát, že se objeví naprosto někde jinde, než chtěla. Proto se doporučuje používat jen ve velmi vyrovnané náladě.Čtení myšlenek

Jak už název napovídá, tak touto schopností se dá doslova a do písmene přečíst, na co daná osoba myslí. Velmi to ulehčuje páčení z někoho informace. Ale dávejte pozor, aby jste pak nedostali od někoho po tlamě. Touto schopností si také můžete velmi snadno ověřit, kdo má silnější nervy. Ne moc lidí má rádo, když se jim někdo hrabe v hlavě.

Způsobení bolesti myšlenkou

Musí být úžasné na někoho jen tak se kouknout, a najednou se před Vámi bude zmítat v křečích. Stačí si pomyslet na jakoukoliv bolest a daná osoba ji za pár vteřin pocítí přesně tak, jak vy to máte naplánované v hlavě. Bolest se dá způsobit pouze BEZ použití věcí (nedá se používat nůž, jehly, žiletky atd.). Můžete způsobit bolení hlavy, křeče, závrať, pálení očí atd. Při častém používání této schopnosti se může pravděpodobně stát, že se schopnost obrátí proti Vám.Vyléčení jakéhokoliv zranění

Velmi užitečná schopnost. Stačí se očima a myslí zaměřit na dané místo zranění - a zranění by se mělo začít léčit. Čím těžší zranění, tím se pomaleji uzdravuje. Také můžete léčit různé nemoci, jako jsou chřipky, rýmy, žaludeční problémy atd. Ale stejně jako u zranění - čím horší nemoc, tím pomaleji se léčí. Mnohokrát se musí léčit i několikrát po sobě - na etapy. Pamatujte však, že každé vyléčeni něčí rány či nemoci Vám ubírá energii, tudíž na to, že byste za den vyléčili oddíl vojáků, zapomeňte, pokud vy sami nechcete skončit na zdravotním lehátku v nemocnici. Také schopnost nefunguje, zda se chcete léčit samotní. .Čtení emocí

Výborná schopnost pro někoho, kdo se rád šťourá v tom, co se před ním lidé snaží schovat. Jak už název naprosto jasně říká tak zjístíte každou emoci, která Vám je skrytá a to bez špetky problému.


Iluze

Rádi tvoříte něco, co je, a přitom není? Stačí jediná Vaše myšlenka a skáče před Vámi krásná srna, která se na dotek či bouchnutí nebo přerušení Vaší myšlenky rozplyne jako pára nad hrncem. Iluzi můžete vytvořit kdekoliv a kdykoliv. Stačí Vaše silná mysl na to, abyste ji udrželi. Ale pozor, na dotek či jak bylo řečeno přerušení Vaší myšlenky nezbyde po iluzi absolutně nic. Ale i tak - iluze jsou velmi živé a snadno se iluzemi dá oklamat mnoho nadpřirozených bytostí a obyčejného smrtelníka tím můžete dohnat k šílenství.Ovládání počasí

Sníh? Sluníčko? Déšť? Pozor, tato schopnost funguje jen v okruhu 15 m okolo Vás.
Živel oheň

Někdo se ohně bojí, někdo u něj hledá útočiště. Oboje musíme chápat. Oheň má demoliční účinky, které dokážou všechno zničit, a vše kolem sebe přeměnit na černočerný popel. Bez rozmyslu dokáže zabít. Ale i přesto nám dává teplo v ty nejstudenější zimní večery a snadno si nad ním můžeme usušit oblečení/kožich, které nám pro změnu namočil déšť. A jak se říká - děti si s ohněm nemají hrát.
Živel voda

Voda je skoro ten nejsilnější živel. Bez vody, by nebyla země. A voda dokáže zabít oheň. Ale i mírumilovná voda dokáže udělat potopy ve velkém měřítku. Tsunami pro ni není žádný problém. Roztopení ledu, zmražení atd. - to všechno voda moc dobře umí a je si toho vědoma.

Živel země

Země taktéž jako voda je mírumilovná, dokud nemá důvod být zlá. Dokáže velmi snadno ublížit svými hrubými kořeny, které dokážou stisknout a udusit. Také rostliny, stromy, keře připadají do země. A osoba s touto schopností je může snadno ovládat.


Živel vzduch

Tento živel určitě všichni známe a víme, co si pod ním představit. Hurikán či lehký vánek, to všechno obnáší tato schopnost a Vaše bedra, která si s touto schopností musí poradit..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama