S kým se zde můžete setkat?

4. října 2013 v 21:55 | Tokito

Na zdejší škole se můžete potkat s mnoha studenty, kteří Váš buď mohou vypít za živa, roztrhat jako hadrovou panenku a nebo, prostě si Vás jenom tak nechat jako mazlíčka. A proto by každý měl aspoň trochu vědět, kde se to pohybuje. Mezi kým se to pohybuje.

Vlkodlaci

V dnešní době si každý člověk pod názvem vlkodlak přestaví jinou věc. Někdo si představí velkého a silného vlka, někdo zase stvůru až přes dva metry vysokou se shrbenějším postojem a vlčím těle avšak na dvou nohách. V dnešní době můžeme oba příklady zařazovat do skupinky vlkodlaků. A proč? Vlkodlaci se za ta tisíciletí, co žijí, přeměňují, kříží a proto vlkodlaků můžeme čekat více druhů. A i přesto vlkodlaci stále jsou těmi starými dobrými vlkodlaky. Za úplňku se "člověk", který je vlkodlak, mění i bez toho, aby chtěl, na vlkodlaka. Avšak při přeměně při úplňku nepozná ani nejlepšího přítele, svou lásku, natož člověka, kterému by neměl ublížit. Pohání ho jenom hlad. Z noci kdy ho poháněl úplněk si nikdy nic nepamatuje, po úplňku jsou také nejslabší, jelikož se za tu noc vybouří. Při úplňku můžeme vlkodlaka vidět v celé jeho kráse a volnosti, ale za malou daň, že bychom ono setkání už nemuseli přežít. Vlkodlaci mají velmi dobrý sluch, čich a zrak. Krev cítí na velkou vzdálenost a dokáží určit, jaké rase (zvířeti) krev připadá. Když noční oblohu nezdobí úplněk nebo se ona noc neblíží, dokáže "člověk" s vlkodlačí duší být mírumilovná osoba. A to i přesto, že jeho čichové buňky ucítí krev. Dokáže se krotit. Ale nedoporučujeme vlkodlaka dráždit, ne každý tvor této rasy se dokáže krotit. Vlkodlak se popálí o všechno, co je ze 100% stříbra. Nejúčinnější způsob, jak zabít vlkodlaka, je ho zastřelit stříbrnou kulkou.
Démoni

Každý démon, tak i člověk, má svou povahu, ale nikdy nejsou milí, přátelští a dobrosrdeční. Najdou se i takoví, kteří se vyžívají v utrpení jiných ras. Oči démona mají temnou barvu. Velmi dobře vidí ve tmě. Nosí většinou tmavé barvy a světlé, jako růžová a žlutá, je dokáží oslepit nebo znechutit. Nosí při sobě většinou amulety, které je chrání. Jsou to arogantní a drzí, nespolečenští a pomstychtiví vrahové, kteří o sobě mají velké mínění. Avšak u každé rasy se najde výjimka.

Andělé

Andělé jsou asi nejznámější rasa. Andělů je mnoho, ale asi nejznámější jsou strážní andělé. Každý smrtelník má svého strážného anděla. Anděl mu je nablízku a hlídá mu duši. Má většinou sněhově bílá křídla. Poté jsou také Archandělé, kteří jsou pomocníci Boha. Křídla jsou tmavší kávová či kakaová. Také jsou andělé, kteří jsou volní a obyčejní, ale i ti můžou být poté vyžádání od Boha, aby se taky ujali nějakého člověka. Také se můžete setkat s anděly smrti, pomsty, pekel, padlými anděly a mnoho mnoho dalších. Duhovky andělů se mění dle nálady a taky dle toho, jakou má povahu.
Elfové

Všichni Elfové mají něco společného s lesy nebo alespoň s přírodou. Zemědělství je pro ně tabu - žijí z darů přírody. Na delší dobu mohou zadržet dech a skáčou do větší výšky než ostatní. Jsou moudří a bystří, rychle se učí to, co ještě neumí. Velmi dobře se vyhýbají nepřátelským ranám a jsou velmi dobří na boj z blízka. Jsou velmi ohební. Každý gymnasta by jim záviděl. Také jsou velmi dobří tanečníci. Skoro každý elf umí hrát na nějaký hudební nástroj. Říká se, že elfové mají tu nejkrásnější hudbu - je v ní život, cit a skrytá myšlenka. Jsou o něco vyšší než normální lidé, jsou hubených postav s agresivními rysy, špičaté uši jsou samozřejmostí. Nikdy, i když mají smrtelná a jiná zranění, neztrácejí na kráse, a v tom je také jejich kouzlo. Mají také svůj jazyk, kterému málo kdo, spíše nikdo, nerozumí. Tím se dorozumívají velmi dobře, když chtějí, aby jim nikdo nerozuměl. Tento jazyk nazývají elfštinou - kwejštinou.
Draci

Je to člověk, který je duší drak. Dokáže se i přeměnit do podoby draka s tím, že to je 100% drak. Jeho tělo (kromě břicha) je pokryto silnými šupinami, kterými neprojede ani ta nejostřejší zbraň. Dračí krev je černá jako temnota sama a je to smrtelný jed. Mají velice dobrý zrak, čich i sluch, podle něhož jsou schopní rozpoznat skoro všechny živé bytosti na světě. Jsou velmi lstiví, vychytralí a velmi si libují v hádankách. Jejich pohled dokáže velmi snadno oklamat kohokoliv. Draci se nedají popsat díky tomu, že můžou být v různých velikostech a barvách.
Lidé

Člověka určitě všichni známe, a proto ho zdlouhavě nemusíme představovat. Jenom mu popřát hodně štěstí, zda na této škole přežije déle než měsíc bez toho, aby ho někdo přeměnil či zabil. Tudíž hodně štěstí.
Upíři

Upíři jsou bytosti, které Vás lehce můžou okouzli svou chůzí, úsměvem, pohledem a svou vychovanou povahou. Ale povahu si upír tvoří dle toho jaký je on sám. Takže ne od každého upíra můžete čekat, že Vám galantně podrží dveře. Mají světlou a studenou pleť a jejich tělo má pomalejší srdeční tep než ostatních bytostí. Jejich ústa zdobí dvě smrtelné zbraně a to jsou špičáky, které jsou ostré jako pár žiletek. Špičáky dokážou projít i tou nejhrubší kůži bez jakéhokoliv problému. Upíři k životu potřebují krev. Ať už to je lidská (má více živin) nebo zvířecí (méně živin). Na této škole samozřejmě jsou i "Blood bary", ve které se podávají krvavé drinky pro naše upíry s 100% živinami. Ale oproti lovu to má daleko. Hladový upír se nezajímá o svou oběť - když se zakousne, tak se zakousne, a buď jí vysaje naprosto celou, a nebo jí nechá aspoň kapku krve s tím, že jí poté nechá se zmítat ve velkých bolestech, než buď zemře nebo tělo oběti bude natolik silné, aby se přeměnilo také na upíra. Když se upír sytí pravidelně, dokáže se pak napít i z člověka s tím, že po chvilce přestane, a ani ho nepromění. Pokud se oběť zmítá a brání je to pro něj velmi bolestivá záležitost. Avšak pokud oběť je v klidu, uvolněná dokáže to být pro ní velmi příjemná záležitost, mnoho obětí to popisuje jako požití extáze (lehké uspání ze začátku, ale poté velmi rychlý navál energie.) Mýty o tom, že se třpytí na slunci, a že je oslabí česnek, jsou hlouposti. Takže pokud chcete oslabit upíra česnekovou pomazánkou, tak hodně štěstí. Upíra 100% zabije dřevěný kůl v místě srdce.


Zvěromág

Jsou to bytosti, které vypadají naprosto jako lidé. Avšak kdykoliv, kdy se jim zachce, se mohou přeměnit v jedno zvíře, které mají od narození určené. Jeden zvěromág = jedno určené zvíře na přeměnu. Nikdy to zvíře není drak, vlkodlak či vlk a jiné fantasy bytosti jako je gryf, jednorožec atd. Dokážou se měnit v obyčejná zvířata jako je pes, kočka, tygr či jaguár apod. Jejich proměna není tak stálá. Pokud se na proměnu a činy v proměně stoprocentně nesoustředí, může dojít k jejich zranění ať psychickému či fyzickému. Své schopnosti v přeměně nemohou používat.

Lovci

Lovci se na zdejší univerzitu dostávají ze dvou důvodů. Jsou odlišní než lidé a to z důvodu, že kdykoliv ucítí rasu, na kterou je jejich lov zaměřený, tak se nedokáží kontrolovat, a když už, tak velmi těžce. Druhý důvod je ten, že tato univerzita je velmi láká díky rasám, které se tu vyskytují. Každý lovec je zaměřený na jinou rasu (jednu jedinou a jinou neloví). Někteří lovci zabíjí skřety, další se snaží zase zabít mořské panny nebo upíry. Jsou to vždy silní a vytrénovaní jedinci s pevnou vůli. NEDOKÁŽÍ se přátelit s rasou, kterou loví. Jsou velmi vynalézaví a rychle jim to myslí. Taktéž jsou to dobří taktici. NEDAJÍ se přeměnit na vlkodlaka a jinou rasu na rozdíl od lidí. Jsou vždy v tmavém oblečení a mnohokrát se pohybují i ze zbrojí. Avšak zbraně nedávají světu znát a vždy je ukrytá.


Mořské panny

Tyto bytosti mají velmi blízko k pramenům, řekám a mořím. Jsou to půvabná a nádherná stvoření. Na souši jejich vzhled vystupuje, jako by byly lidé. Avšak stačí jediná kapka na jejich kůži a rázem z člověka zůstane jen horní polovina těla a dolní část těla se místo nohou promění v rybí ocas, který je mohutný a šupinatý. Barva ocasu může být jakákoliv. Jejich charakter je různý, nedá se přesně uvést. Povětšinou tyto bytosti byly považovány za kruté a bezduché NIC, které lákalo svou krásou námořníky, a poté je utopily, aby získaly duši, kterou neměly. V jiných bájích je mořská panna zvětšována jako mocná kouzelnice moře.Skřeti

Jsou to velcí milovníci hazardu. Kostky, prší, mariáš, joker či ostatní hazardní hry jsou pro jejich osobu balzám na duši. A také ví proč. Jsou to velmi dobří hráči a povětšinou nad nebohými soupeři vyhrávají a to ne zrovna malou sumičku. Umí dobře ovlivňovat a skrývat své pocity. Avšak i přesto jsou to velcí baviči. Ale málo kdo pochopí jejich kyselý či trpký humor, který občas někomu nechtěně i chtěně ublíží. Nejsou velkého vzrůstu, povětšinou okolo 160 cm maximálně. Ale jejich vzhled není nijak zvláštní. Povětšinou nosí u sebe váček na peníze a vždy u sebe mají karty či kostky.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama