Pravidla hry

30. října 2013 v 13:19 | Tokito

Přesto, že pravidla nejsou nikomu příjemná, tak v každé hře nějaká musí být. Bez pravidel, by zmizelo kouzlo hry. A proto prosím všechny hráče i nehráče, aby si pravidla přečetli a akceptovali je.

1, Když někam přijdu, tak musím také odejít. Jste například v Parku a najednou Vám dojde, že chcete hrát v Lese. Neexistuje, že se najednou vypaříte bez "bů" ani "bé". První v Parku napíšete, že odcházíte. Tudíž si uvědomte, že s jednou postavou nemůžete hrát ve třech knihách!

2, Knihy nebudeme demolovat spamy. Když zakopnu, tak stačí krátce zakřičet, a ne roztahovat tam svou zvukovou oktávu na celých pět řádků.

3, Hrajeme pouze za své postavy.

4, I ta Vaše postava se někdy může zranit, nemít pravdu atd. Proto prosím, nehrajme si na supermany, kteří jsou nesmrtelní a nezranitelní. Každý má svou schopnost ale i slabinu.

5, Šetřete Caps Lockem.

6, Nesmyslné hry jsou jako černé pastelky - na nic. Tudíž hrajte trochu, aby to mělo aspoň krapet inteligence.

7, Prosím, abyste reklamy a podobné věci necpali do oběhu stránky. Jako jsou například knihy, komentáře, chat. Od toho tu je jedna kniha, do které si házejte jakékoliv reklamy a podobné nesmysly.

8, Zabíjení jiných postav - ZÁKAZ! Jak by se líbilo Vám, kdyby někdo přišel, a zabil Vám postavu? Hm, asi moc ne. Samozřejmě, zda se dva hráči domluví, tak v tom nevidím problém.

9, Zákaz motání se ostatním do vymyšleného herního příběhu. Takže pokud někdo něco má rozehraného, je dobré se jich zeptat, zda se můžete přidat.

10, Zapomeňte taky na to, že postavy, které jsou lidi, budete přeměňovat, jak se Vám zachce. Tohle je taky dovoleno jen po domluvě hráčů.

11, Vždy musíte dát druhé postavě, se kterou hrajete, volnost k odpovědi. Takže když spoluhráči podkopnete nohy, tak nepište, že spadl, ale nechte ho, aby si to dodělal dle sebe. Buď se rozhodne spadnout a zlomit si nohu, a nebo jen zavrávorá, a zamračí se na Vás.

12, Sprosté vyjadřování není zakázáno stejně jako milostné scénky, ale prosím, šetřete s nimi. Nepotřebujeme v každé knize buď skupinku, která na sebe pokřikuje různými přezdívkami, a nebo páry, které popisují své něžné choutky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama